Как свалихте памперсите?

  • 1 209
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Моето момче е на година и седем месеца и ходи на гърне от 9 месечната си възраст, знае да си каже кога има пиш и ако.  Реших да махна памперсите и той спря да си казва и не желае да пишка на вън, стиска докато се приберем, а сега не иска и в гърнето. Какво да правя?

# 1
# 2
  • Мнения: 417
Ще следя темата,че ние сме на две години още сме с памперс.

# 3
  • Мнения: 146
Франческа много мерси за информацията, прочетох  цялата дискусия. Явно ще трябва повече време да преодолее психологичната бариера. Някъде се е стресирал, но не знам кога и къде защото той е научен да ходи на гърне и да си казва. Сам си хвърляше памперсите в кофата, носеше си гърнето когато има нещо за вършене и след като го измия си го прибираше на място. Това ми даде  основание да мисля, че е готов за махането на памперсите и когато го направихме започна да се задържа, не иска да пишка на вън, дори го подканям сам да си намери подходящото място и пак нищо, на гърнето пак трудно не иска да сяда. Дори баща му се принуди да му проведе нагледен урок как става пишкането на вън, но и това не помогна.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
много интересна тема-и аз ще я следя....сега с дъщеря ми сме в процес на махането на памперса Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт