Пила за пети на Sholl!!!

  • 36 381
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Да ви се оплача, днес си взех пила на Sholl за напукани пети   http://www.schollfootcare.co.uk/products/index.asp#. Направена е с някакво посипка, като на ексфолиантите частиците. Дадох 8 лв. за нея. Но това не е всичко още на първото ползване и посипката падна, а следвах всички инструкции за употреба.  #2gunfire Де да можех обаче да направя нещо, за това поне да ви се оплача.

# 1
  • Мнения: 1 434
Аз имам на    тази марка пила но е  метална с пластмасова дръжка   последната която излезе и съм доволна  не е мръднала  .

# 2
  • Мнения: 3 695
много гадно  Sick
и аз имам метална с пластмасова дръжка и съм доволна  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 176
Да ви се оплача, днес си взех пила на Sholl за напукани пети 
 Де да можех обаче да направя нещо, за това поне да ви се оплача.
Ето това е разликата с продуктите на Ейвън. И там има изцепки, но винаги може да се върне и да си вземеш парите обратно. И те имаха една такава пила, която върнах почти преди да изтече 3-тия месец.

# 4
  • Мнения: 13 512
Ако говориш за тази, сигурно е била дефектна. Аз ги ползвам от няколко години, сменям ги на 6 месеца от хигиенична гл. точка, иначе нишо им няма.

# 5
  • Мнения: 139
Не Monda, не е тази, а е като показаната от Bluevelvet. Сега се чудя каква да си взема. Може да рискувам с такава като твоята или просто на друга фирма.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам от няколко седмици пилата, която е показала Блувелвет, ползвам я сравнително редовно /2 пъти седмично/ и не е мръднала до този момент. Нещо повече - много съм доволна от нея. Вероятно наистина става дума за дефект на конкретната пила, Деси. Ако пазиш касовата бележка - рекламирай.

# 7
  • Мнения: 1 434
Тази която аз имам е метална    и е пластмасова  дръжка  ,въпреки  че и тази която Монда показа  и  тя  е   хубава  не я  ползвам за завършек    като цяло съм много доволна от продуктите им .
Може би просто    така се е случило   bouquet

# 8
  • Мнения: 139
Моята не е метална, а е като посипана с пясък и той падна, но иначе опаковката и дизайна са като на металната, от която всички сте доволни. Може би тази е някаква нова. Пазя бележката, но я купих от Елитис във Варна и не вярвам да ми върнат парите.

# 9
  • Мнения: 1 811
Щом имаш касова бележка,трябва да ти върнат парите.Не оставяй нещата така,потърси си правата Naughty

# 10
  • Мнения: 289
И моята е като показаната от Монда и съм изключително доволна от нея.

# 11
  • Мнения: 285
Според мен всички пили на Шол са под всякаква критика. Взимала съм си най-различни, но или се повреждат или не вършат никаква работа. Затова си купих пила за професионална употреба,няма я по магазините. Взех си я от фирма, снабдяваща козметичните салони. Вярно, малко по-скъпа е към 20 лв, но е по голяма, по-удобна и само няколко тръквания и крачето ми е идеално. сега не е пред мен, но като погледна марката ще ви кажа, защото не я помня.Препоръчвам с две ръце. Всичко само не и Шол. А да се оплача и от крема им за крака. Купих си го от Пикадили или от Била не си спомням точно пак на Шол. след 2 ползвания кремът граняся без да му е изтекъл срокът на годност. #Crazy. Замириса гадно и го изхвърлих.дори на краката не бих си сложила такова нещо.Ужас!

# 12
  • Мнения: 971
ммм, от кремът за пети не съм очарована, но металните пили са им много добри...

Общи условия

Активация на акаунт