такааааа....

  • 3 117
  • 15
  •   1
Отговори
значи.. заедно сме 4та година.  имаме си щерче на 18 месеца..

беше много настъпателен след раздялата ми с голямата любов.  реших че щом приритва за мен, може евентуално да му се доверя.  нали бях вече наранявана.. не исках да съм влюбена, търсех спокойствие.  живеем заедно 4 години.  не сме женени.

в деня, в които съм забременяла с дребната, ми каза че ми бил изневерил с най добрата ми приятелка.  предния ден.  нищо особено - просто секс.  излишно е да споменавам, че приятелката вече не е приятелка.  не е и позната.  останах с него - заради дребната.

проблемът - няма го човека, губи се.  по цял ден и по цяла вечер го няма.  обещае нещо, и ме лъже после.  сериозни неща - напр. аз имам бизнес и zavisia ot него да ми пренесе стоката, той обещае, после 3 дни изчезне, връща се като сме легнали с дребната.. на другия ден пак обещае.. пак е зает.. много работен видиш ли.  същевременно ако има по голям разход - горкия, ходел гладен, и аз съм егоистка, дето изкарва, ма не дава..

проблемът - не си говорим.  грам.  не се засичаме, а като се засечем, аз съм се назлобила, че ме е прецакал няколко пъти тая седмица или че сама гледам дребната всеки fucking day.  или че никъде не ходим, или че никога не пазарува, или че ВСЪЩНОСТ НЕЗНАМ КАКВО ИСКА ДА ПРАВИ ДОГОДИНА И ДАЛИ ИЗОБЩО ИСКА НЕЩО.

живеем в USA.  българи сме.  нещо съм му набрала.  не му вярвам.  не го искам.  някакъв период ли е или всъщност не ми е човека? 

издържам си се съвсем сама.  мен и дребната.  той все ходи "гладен", макар че  "бачка" по 15 часа на ден.  егоистка съм му.

съвет?  оплюване? тва онова?  терсене ми е.. и ми е малко объркано дали това е правилното.  демек да се дигнем с малката сами. 

имам си редовен профил.  там съм образцова мама.  отдавна ви чета. което ми говори, че нещо куца отдавна..

вие сте..

# 1
забравих - 99.9% не ми изневерява.  хванал е "златната патка" и не би рискувал.  сериозно.

просто го няма.  и не си говорим.  и е потаен и е вечно в някви дългове.. независимо че бачка 15 часа на ден..

това накратко

# 2
  • Мнения: 2 655
Ееееееееееееее имало и други балами.
Ами за какво ти е този търтей? Не ти ли стига детето да мъкнеш на гърба си, аи него?
И какво прави като не е на работа и не е у дома?
Не пазарува не готви не чисти не носи пари?
Какво си прави парите?
Под наем ли живеете или изплащате жилище? newsm78Кой го изплаща?
А пари дава ли ти? И колко като процент от заплатата?
И ние живяхме близо 2 г във Флорида, че съм наясно колко е трудно с дете... Sick

# 3
11:40 вечерта.  другаря го нЕма.  Пак.

не, под наем сме.  ма и той е пара.

тук се научих да крия колко ми е тъпо под арогантност.  баси..

да взема да вляза в bgdate?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Dear, има една много мъдра приказка - По-добре трагичен край отколкото трагедия безкрай.... Понеже гледам, че се вмъкваш в някаква трагедия без край. Иначе ти си знаеш най-добре как си е в твоите обувки.
А ако около теб имаш приятели, независимо българи или американци...Ако си изкарваш парите добре....То тогава не виждам защо не го начибиш търтея мързалив? Това с дълговете как се отнася към любов към хазарта или към не много законни далаверки? Помисли и от тази страна...А и щом сте в Щатите, ако имаш вече зелена карта знаеш, че можеш да разчиташ и на социални подпомаганки и ще се справите...
Колкото до дирбг - не смятай, че там се намират всички супер яки пичове-принцове на бели коне!...По-скоро там има доволно количество бройкаджии.....как се казвало - пухльовци....дума, между мухльо и п..ьо...

# 5
  • Мнения: 700
Не знам какъв е живота там. Как сте се устроили, какви ги вършите? Ако си тук в България, ще ти кажа да му теглиш една майна и да се оправя. Ама там ... там е съвсем различно. Ако останеш сама, можеш ли да се оправяш? Не, не с парите, а иначе - имаш ли си приятели, познати, дето да можеш да разчиташ?

Първо пробвай да говориш с него, да се изясните. Излез му с довода, че каквито и проблеми да има, то те трябва да се решат, каквото и да ви струва. Отлагането или прикриването на един проблем води до още по-голям проблем, така че действай. Ти си знаеш най-добре, просто го направи.

# 6
  • Мнения: 1 425
Един въпрос само: каква ти е ползата от тоя човек, освен че ти е направил дребната?
И как така си останала с него заради дъщеря си, след като си забременяла по времето когато вече ти е изневерявал?

# 7
  • Мнения: 2 655
Един въпрос само: каква ти е ползата от тоя човек, освен че ти е направил дребната?
И как така си останала с него заради дъщеря си, след като си забременяла по времето когато вече ти е изневерявал?

И аз се канех това да попитам ама с по вулгарни термини, та очаквам отговора.

# 8
да отговоря:

24 април 2006 - правим секс за пръв път след като цикъла ми е свършил и за последен преди да разбера, че съм бременна (20 дни по късно)

25 април - 9 сутринта - звъни ми - искам да ти кажа вика, че не те заслужавам, защото онзи ден (23ти) чукнах xxx.  моля те да ми простиш и никога няма да се случи, незнам как стана. същия ден го зарязвам.

14 юни - разбирам че съм бременна.  междувременно той всеки ден спи пред къщи и ме залива с подаръци.

22 юни - първия лекаркси преглдед - дребната има сърце.  аз се умилявам.

30 юни - прощавам и си го прибирам.

това накратко

# 9
  • Мнения: 1 425
а за ползата?

# 10
  • Мнения: 2 655
Жевееш в собственият си кошмар, като всеки един от нас!
И не се бориш да го промениш!
Може би нямаш сили?
Или се страхуваш (за дребната)?

# 11
  • Мнения: 35
еее, честно, как сте се набрали, ми човека може да си има проблеми на работа
верно, че сприятелката не е гот, ама на толкова много приятели се е случвало... Rolling Eyes аз мисля, че трябва да пробваш да се срещнеш пак с него, с човека де. сигурно има защо той да е бил с теб до сега, надали е тъп и смотан. а и честно, като една самотна майка, мисля че няма смисъл, да търсиш отново следващия Г.. , епоне не в БГ, желая ти кураж и да говориш, можеш да го стрешнеш явно, така че ти си. Peace

# 12
  • Мнения: 903
забравих - 99.9% не ми изневерява.  хванал е "златната патка" и не би рискувал.  сериозно.
Извинявай, ама като бачка по 15ч. на ден и вечно го няма, прочие не го знаеш къде ходи и кво прави..., та от къде си толкоз сигурна че не ти и изневерява. Не искам да те разстройвам допълнително, но при такъв ежедневен цикъл, какъвто описваш, не виждам да остава място за практикуване на секс по между ви..., а това ме навежда на мисълта, че може да го практикува на друго място... А ти сама си писала, че той гледа на теб като на златната рибка/патка , т.е. гледа да не те изпусне и следователно  достатъчно е хитър да бъде дискретен ако изневерява.  Прощавай още веднъж, но една съседна тема касаеща изневярата явно ми е заострила вниманието в тая посока... Та там Пантер е дал един много интересен ракурс, цитирам по памет ---> "мъжът трябва да излиза от вкъщи с пълен стомах и празни топки" Mr. Green

аз мисля, че трябва да пробваш да се срещнеш пак с него, с човека де. сигурно има защо той да е бил с теб до сега, надали е тъп и смотан.
Абе жена, точно щото не е тъп и смотан ами си е даже голям тарикат от породата "търтей" както са го определили по-нагоре... Та за чий  ***  да го влачи на гърба си - това е въпросът?!



да взема да вляза в bgdate?

done_deal
, я се стегни! Кого мислиш, че ще срещнеш там?! Аз лично тоя сайт не съм го посещавала, но по твърдения на очевидци  бъка от бройкаджии.., та освен ако не кипиш от желание да те обройкат - ей тъй, колкото да си го изкараш това, дето си му го насъбрала на твоичкия... Wink  Сега сериозно - веднъж вече си постъпвала така - след раздялата с голямата си любов си търсила просто спокоен пристан и си решила да се довериш на човека, с който си сега /сторил ти се е надежден/... Но ето ти на - разочарование! ----- Това не те ли навежда на определени  размисли?! - А именно, че когато се стремиш към спокойствие и равновесие в живота си, трябва да го потърсиш не навън, не в някой мъж, а вътре в себе си. Не си създавай външни опори, върху които да градиш живота си, защото при евентуалното им срутване много боли. Казвам ти го, понеже аз самата допуснах да си създам такава външна опора и то при все че бях постигнала идеалното си вътрешно равновесие... Ама в моя случай поне имам оправданието, че изпитвам доста силни чувства и не съм искала, ама изобщо, да възлагам надежди някому.., ама така се случи... извън волята ми... Докато ти, щом не си водена от нЕ`кви лИбовни кардиограми, не ти трябва да си осложняваш живота. Повтарям, че се отплеснах Blush, намери равновесието в себи си, изгради си свои вътрешни опори, а ако в живота ти се появи подходящ мъж - чудесно, но не си поставяй търсенето му като някакъв норматив за изпълнение!
           Не си писала дали сте водили разговори с мъжа ти по темата, т.е. дали си му споделила как се чувстваш, какво те притеснява в отношенията ви и прочие... Предполагам сте.., но ако не смяташ че е безмислено, можеш да опиташ един последен разговор, в който ясно и точно да му изложиш всичко - тревогите, разочарованията, очакванията си спрямо него... И ако не даде резултат, слагай чертата и си вземай живота в собствените си ръце.
           Това мога да ти кажа и айде стига толкова съм писала, че се олях! Crazy

# 13
  • Мнения: 1 196
забравих - 99.9% не ми изневерява.  хванал е "златната патка" и не би рискувал.  сериозно.

просто го няма.  и не си говорим.  и е потаен и е вечно в някви дългове.. независимо че бачка 15 часа на ден..

това накратко

Не бъди толкова много % сигурна, и аз бях. Ама сега съм сигурна в другото. И това за  "златната патка" , важи и за мен, ама ето на 2 месеца вече съм сама.

# 14
  • Мнения: X
нещо съм му набрала.  не му вярвам.  не го искам.  някакъв период ли е или всъщност не ми е човека? 

издържам си се съвсем сама.  мен и дребната.  той все ходи "гладен", макар че  "бачка" по 15 часа на ден.  егоистка съм му.

съвет?  оплюване? тва онова?  терсене ми е.. и ми е малко объркано дали това е правилното.  демек да се дигнем с малката сами. 

имам си редовен профил.  там съм образцова мама.  отдавна ви чета. което ми говори, че нещо куца отдавна..

вие сте..

скоро не бях чела човек, който толкова добре да знае какво точно му се случва
нямаш нужда от отговори
имаш нужда само от маааааааалко подкрепа
иначе сама знаеш какво да правиш, а това е най-ценното! бъди все така уверена в себе си. това е верния път.
вярвам, че и да останеш с него, ще го направиш така, че на теб да ти е добре!!!! т.е. ако има начин да ти е добре с него, ти ще го намериш, толкова кристално ясно си виждаш картинката
аз в принцип когато съм в ситуация не мога да я видя добре
или .. може и да умея наистина, но просто не съм си вярвала никога
затова ти казвам - вярвай си - ние не можем да ти кажем какво да направиш
радвам се, че и сама знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт