Вечното бяло течение

  • 1 778
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
От години имам бяло течение, което понякога е придружено със сърбеж, по тъмен цвят и дискомфорт, а понякога просто го няма. Обикновено се обостря 8-10 дни преди цикъл, и ако имам късмет, 2-3 дни след цикъла се нормализира. Лекувала съм го при много лекати, и диагнозите варират от гъбочки, през хламиди (теста за тях беше отрицателен, но въпреки това ми предписаха антибиотик профилактично), та чак един "ГЕНИЙ" ми каза че е трипер! Омъжена съм и нямам извънбрачни контакти, спазвам прилична лична хигиена, и мъжът ми НИКОГА не е имал подобни оплаквания (но е пиел лекарств заедно с мен). Тъй като вече не знам нито към кой лекар да се обърна, нито честно казано вярвам че проблема може да се реши трайно, бих искала да ми кажете как бих могла сама да се справям когато положенио е търпимо. Имаче ако се влоша повече, ще потърся поредното "светило"!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 324
По- описанието, което давате най-вероятно става дума за гъбична инфекция. При упорити хронични кандидози при липса на ефект от системното и локално противорецидивно лечение при двамата партньори се препоръчва поставянето на ваксина подсилваща локалния имунитет на влагалището. За съжаление тя не се предлага на българския пазар - нарича се Gynatren

Общи условия

Активация на акаунт