Какво направихте сьс стария хладилник?

  • 6 548
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 216
 Какво да направя сьс стария хладилник. Все още работи,но е много зле. Чувам ,че разни цигани ги изкупуват. Сьщо така и вьв вторични суровини май можело да се предадат? Не мога да го дам на някой да го ползва-много зле охлажда,просто няма да вьрши работа. Но пьк някой изкупува ли им частите?

Споделете вие какво направихте сьс вашия?

Благодаря на всички  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 999
С хладилник нямам опит, но старата пералня я взе един човек /намерих го по обява/ - плаща ти 10 лева, нарамва уреда и го отнася нанякъде.

# 2
  • Мнения: 5 577
Хладилник - взеха в русенския университет, да си слагат почерпките.  Crazy
Пералня - един познат я сложи в мазата си, за части /Тамат от едно време, ама бачкаше/

Микровълновата я хвърлихме на боклука.

# 3
  • Мнения: 2 891
Хладилника, както и други уреди, които не използвам занесох в Технополис. Там имат контейнер, в който се слага техника излязла от употреба.

Байбиби, този човек да не я е метнал в някое дере?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
А, да, и ще плати 10 лева да я метне в дере ли? Ще я предаде в някой пункт за изкупуване и ще му дадат 20 сигурно Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
старият хладилник го ползвам за шкаф слагам си зимнинаната вътре

# 6
  • София
  • Мнения: 642
старият хладилник го ползвам за шкаф слагам си зимнинаната вътре

 Joy
И аз почти за същото... В мазето - и за шкаф  Wink

# 7
  • Мнения: 2 891
А, да, и ще плати 10 лева да я метне в дере ли? Ще я предаде в някой пункт за изкупуване и ще му дадат 20 сигурно Wink

Аз прочетох, че тя му е дала 10 лв. Е, ако не бях женена, можеше да се оправдая, че съм разсеяна, защото съм влюбена  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 290
Моят е на три години, работи си, но ще го сменям. Искам по-хубав, по-голям и с диспенсър.  Laughing В абсолютна чуденка съм какво да го правя, вероятно ще го дам на някой.

# 9
  • Мнения: 606
Изкупуват се. Имат мед в компресора, а и изпарителя е от някакъв цветен метал, ако не и мед. Ама ще ти дадат дестина кинта. Не си струва загубата на време. Изнасяш го до кофите и не го мислиш повече.

# 10
  • Мнения: 2 992
подарих го и те си го изнесоха от вкъщи

# 11
  • Мнения: 1 731
И ние имаме един тука из двора се пънем в него ама засега мъжа ми си е сложил инструментите.Не че не ми пречи ама нямам идея какво да го правя. newsm78

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 252
Стария хладилник го изнесохме до кофите и докато се приберем за има- няма 2 минутки вече липсваше Laughing

# 13

Общи условия

Активация на акаунт