За досадниците в SKYPE

  • 5 803
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 297
Искам да се оплача. Напоследък много често ми се случва, когато съм си пуснала скайпа и хоп някои досадник или по-точно извратен започва да ми призвънква и ако случайно отговоря на обаждането веднага се пуска видеоразговор и хоп буквално пред мен се изправя полов орган и някой който се самозадоволява. Направо съм възмутена. Как може да има такива хора. Та те се обаждат на непознати, ако се свържат с някое дете... на къде отиваме. Това е възмутително.

# 1
  • Мнения: 4 451
 Shocked
Отвратително! Не ми се е случвало и съм изумена!

# 2
  • Мнения: 5 647
Ами ако си в режим Skype me е напълно възможно всякакви да те притесняват. Аз моя Скайп съм го направила да не приема обаждания от хора, които не са в контакт листата ми, въпреки че го ползвам основно служебно.

# 3
  • Мнения: 297
Пробвай. Ако скайпа ти е с женско име, остави го на режим скайпме и ще видиш какво става.. smile3511

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ами просто не вдигай като ти звънят непознати и ги блокирай.
И на мен ми се е случвало разни непознати да искат да ги впиша в скайп лист-а си, но просто не отговарям и ги блокирам.

# 5
  • Мнения: 2 821
Ти пък що отговаряш на непознати?

# 6
  • Мнения: 5 647
Пробвай. Ако скайпа ти е с женско име, остави го на режим скайпме и ще видиш какво става.. smile3511

Ама аз нали това ти казах, ако си в този режим. Просто си направи настройките да не приема обаждане от хора извън контакт листа.

# 7
  • Мнения: 297
Защото дори и с непознати понякога човек може да си поприказва за интересни неща, а и да завърже ново приятелство.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 419
Аз пък винаги съм на режим Инкогнито и ПАК звънят и пишат?!? ooooh!

Никога не отговарям, нито вдигам, нито приемам покани за приятелство от непознати...

# 9
  • Мнения: 154
Случва се точно в режим skype me. Аз лично не съм виждала членовете на разните мераклии, защото не отговарям на подобни позвънявания. Хора има всякакви и вместо да се ядосваш, просто не отговаряй. Както се казва: "С непознати не разговаряй!". Не виждам смисъл в пускането на специална тема за това.

# 10
  • Мнения: 5 647
Защото дори и с непознати понякога човек може да си поприказва за интересни неща, а и да завърже ново приятелство.

Ами честно казано аз не мисля така. В кюто и скайпа пиша само с познати.

# 11
И мен ме търсят доста често ама не вдигам и толкова

# 12
  • Мнения: 40
Никога не са ме притеснявали непознати. С женско име съм.

# 13
  • Мнения: 516
Нищо чудно, ако и там си Мацинка.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 297
Какъв беше този намек? не смятам, че ника ми дава право на някой да си показва половите органи. Там за твое сведение съм с името си.

Общи условия

Активация на акаунт