Подходящо място за кръщене около Варна или Бургас?

  • 3 644
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 640
Здравейте мами,

моля ви препоръчайте ми подходящо място за кръщене около Варна или Бургас. Иска ни се да кръстим бебчето си на 15 Август като по голям празник, но не сме избрали място.

Благодаря на всички които ще се включат  Hug

# 1
  • Мнения: 386
Голяма блъсканица е в църквите на този ден и  детето ти много би се изнервило! Потърси някой по-малък храм , дори квартална църква . За мен беше важно и последващото тържество да е близо . При нас се получи страхотно , беше в малък град около Варна.
Желая ви истински, хубав празник!

# 2
  • Мнения: 2 640
Да, права си. Благодаря ти gal4w  Hug все пак ми се иска да получа някакви идеи за места...

# 3
  • Мнения: 2 616
Ние се оженихме и кръстихме Млачо в църквата до Римските терми - св. Атанасий. Освен, че вътре църквата е много уютна, и двамата отеца са много симпатични и съвестни при изпълнението на ритуалите, станаха и страхотни снимки в градинката пред църквата след това Simple Smile

# 4
  • Мнения: 784
Около Бургас, като изключвам големите храмове, които ще са пълни на 15 август :
1.Храмът в Сарафово - наблизо има много хубави заведения край морето, подходящи за почерпката след това;
2.Параклисът в местността Божура (на 7 км от Средец) - хубава гора, с хубави ресторанти в двете хижи наблизо.
 

# 5
  • Мнения: 1 277
Балчик става ли? Ние направихме кръщенето на малкия там и останахме много доволни.

# 6
  • Мнения: 2 640
Балчик става ли? Ние направихме кръщенето на малкия там и останахме много доволни.

Благодаря ви момичета. Hug

Църквата до Римски терми , някак не е мой тип - много съременна ми изглежда (то предполагам и в това и е чара), аз явно съм традиционалистка.

Ягодина, кажи моля те за Балчик - последните години Балчик ни е любимо място Simple Smile ше е хубаво ако направим кръщенето там.

# 7
  • Мнения: 1 243
На бебчо кръщенето беше миналата година на 14 юли в "СВ.Никола"-тогава беше все още в ремонт, но аз толкова държах да е там, че това не ме спря! Ритуалът беше в 11:30 часа, след това пихме кафе на Делфина-точно до църквичката. А всички гости бяха поканени на вечеря в "Калимански хан" от 19 часа. В началото бях малко скептична за тази организация, но мина чудесно. Кръщенето беше голямо-с много гости и малчо се беше вкиснал още преди самата церемония. Следобяд имаше възможност да се успокои и да поспи, а и лятото е много гореще за "тържествени обяди"! Каквото и да решиш - весело изкарване ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт