бомба в ПИКАДИЛИ Варна

  • 2 252
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Рано тази сутрин са гръмнали Пикадили Младост и Вл-вово.Няма жертви слава богу,но според вас остава ли си реална заплаха за сигурността на хората работещи там и клиентите.Това все пак са едни от наи-оборотните магазини във Варна.Страх ли ви е да пазарувате там?

# 1
  • Мнения: 0
kaji o6te informaciq za slu4iloto se ?

# 2
  • Мнения: 4 435
Няма за какво да се притеснява който и да е.Направено е посред нощ,когато знаят че няма никой.И не са ги гръмнали,изразявайте се правилно. Peace

http://www.focus-news.net/?id=n1015026

# 3
  • Мнения: 69
ами бомбите са били самоделни гръмнали са през 15 мин.щетите са материални изпочупени стъкла и изкъртени врати.Собственика твърди че не е получавал заплахи.Днес всички магазини от веригата са затворени,персонала не е допуснат вътре даже са евакуирали хората от мол-а от съображения за сигурност,но за кратко....

# 4
  • Мнения: 4 435
ами бомбите са били самоделни гръмнали са през 15 мин.щетите са материални изпочупени стъкла и изкъртени врати.Собственика твърди че не е получавал заплахи.Днес всички магазини от веригата са затворени,персонала не е допуснат вътре даже са евакуирали хората от мол-а от съображения за сигурност,но за кратко....

Стига глупости .Мол-а е бил затворен за друго. ooooh! http://www.focus-news.net/?id=n1015039

ето и от дир.бг  http://varna.dir.bg/2008/08/07/news3269994.html

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 17:19 от Slav4e_Av4e

# 5
  • Мнения: 69
не са глупости ако не беше гръмнала бомбата в Пикадили едва ли щяха да евакуират хората заради плик Naughty

# 6
  • Мнения: 4 435
не са глупости ако не беше гръмнала бомбата в Пикадили едва ли щяха да евакуират хората заради плик Naughty

Информационните агенции са много по запознати.Плюс това,мол-ът е отворил сутринта,имало е клиенти,и са изведени след 10 часа,ти четевш ли изобщо.Ако беше заради бомбите никой нямаше да го отвори.А не после да извеждат хората.Полицията е видяла плика и след това са го отворили наново.

# 7
  • Мнения: 5 228
Днес всички магазини от веригата са затворени,персонала не е допуснат вътре даже са евакуирали хората от мол-а от съображения за сигурност,но за кратко....

Софийските не са затворени.

# 8
  • Мнения: 4 435
Днес всички магазини от веригата са затворени,персонала не е допуснат вътре даже са евакуирали хората от мол-а от съображения за сигурност,но за кратко....

Софийските не са затворени.

Толкова й е инфото на авторката,от началото на темата още.Копвам от фокус:

Рано тази сутрин във Варна са експлодирали самоделни бомби пред два обекта "Пикадили" в кварталите "Владиславово" и "Младост". За щастие няма ранени, а материалните щети са незначителни (повредени са само входните врати на обектите). Българската полиция работи интензивно по събирането на всички доказателства и разясняването на обстоятелствата около тези криминални актове.
"Пикадили Младост" започна работа на обяд, а "Пикадили Владиславово" е все още затворен. Другите супермаркети "Пикадили" работят нормално.



п.с. Оправи си заглавието.Няма бомба В Пикадили,а ДО Пикадили.

# 9
  • Мнения: 69
няма спор че агенциите са по-информирани ама темата не е да си чешем езиците и да се заяждаме.Нямам претенции за нищо и моля не се заяждаите с мен ако нямате друга работа .....гледаите тележизия Grinning

# 10
  • Мнения: 4 435
няма спор че агенциите са по-информирани ама темата не е да си чешем езиците и да се заяждаме.Нямам претенции за нищо и моля не се заяждаите с мен ако нямате друга работа .....гледаите тележизия Grinning

Не се заяждаме,просто е тъпо,да се говорят празни приказки.
гледаЙте се пише

# 11
  • Мнения: 69
добре че има информирани хора от форума та да ни сжетнат за някои работи newsm78

# 12
  • Мнения: 5 228
добре че има информирани хора от форума та да ни сжетнат за някои работи newsm78

Всъщност ти си недоволна от това, че положението не е толкова зле, колкото си го описала, така ли?

# 13
  • Мнения: 69
не мисля че съм описала положението ЗЛЕ просто такова каквото е......фактите са си факти имало е бомби гръмнали са дали до зад пред отстрани едва ли има някакво значение освен за хора без работа.С тази тема исках да разбера как е повлияло това върху хората,защото можеше да се случи и по друго време на денонощието.Явно на всички им е все едно дори и бомби да гърмят.....НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ С МЕН ПРОСТО ИСКАХ ДА ВИ чУЯ МНЕНИЕТОМ.Съжалявам че пуснах темата и се налойи някои хора да си отделят от времето да се занимават с мен  Embarassed

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не съжалявай излишно. Няма меродавни мнения тук и всеки има право на мнение. "Опонентката" ти  отдавна демонстрира вяра в БГ журналистиката- и булевардната и по- малко булевардната, така че не и се връзвай Peace.

По темата- не ме е страх да пазарувам там.

Общи условия

Активация на акаунт