Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 3

  • 159 512
  • 465
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 179
Чудесно, записвам се да следя ако случайно се появи някой чудотворен илач.  Mr. Green

# 2
# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Ето ме и мене!

# 4
  • Мнения: 36
Здравейте! Айде и аз на опашката за бяло течение! Лекарят ми изписа едни глобули - Flagyl. Обаче когато ходя до тоалетна забелязвам, че излиза бяло. Нормално ли е? Не трябва ли да се е разтопило вътре?
А някой ползвал ли е Flagyl и има ли доволни?

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Лейди,нормално е,не се притеснявай!Глобулката се разтапя постепенно.От нея е.Може да отиде и часове.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз влизам отново.
Тази тема не беше ли закована?

# 7
  • Мнения: 506
И аз съм се лекувала с Флажил-2 пъти.... Rolling Eyes
За момента беше успешно,но не за много дълго  ooooh!

# 8
Здравейте:)

Още една с (явно) вечния женски проблем. Преди известно време си имах една мила кандидоза, която се оправи с Гино Певарил и Микомакс. След това още веднъж, в по-слаба форма, та минах само с Клотримазол. И двата пъти обаче разправии, чакане по кабинети и пари по изследвания. Сега пак имам подобни симптоми и вече обмислям да направя това, което е заявено в темата - да си ги тормозя сама. Дали е разумно просто да повторя първото лечение без изследвне? И някой има ли идея дали ще ми дадат Микомакс-а без рецепта?

# 9
  • Мнения: 1 516
Микомаксът се продава и без рецепта. Има и тестове за гъбички...

# 10
  • Мнения: 231
Аз пък със всичкия си акъл влезнах в басеин с ужасно хлорирана вода, в последствие разбрах че нямат пречиствателна станция само хвърлят чували с хлор ShockedНа другия ден получих зачервяване, а след това и бяло течение и понеже не ми се ходеше по доктори взех че си купих полижинакс и сега положението е много по-добре.Някога и аз лекувах кандида, но беше доста одавна и симптомите тогава бяха много по-страшни.Но да видим с това ,мое самолечение докъде ще я докарам Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 577
Хич не обичам лекарствата, било то и под формата на глобули. Ефекта на млечната киселина е много добър и гъбичките се прамахват по естествен път. Вече два пъти ги преборих така. Има я и в разтвори за вагинални промивки и под формата на глобули. Пробвайте, няма да съжалявате!

# 12
  • Провинция
  • Мнения: 509
Хич не обичам лекарствата, било то и под формата на глобули. Ефекта на млечната киселина е много добър и гъбичките се прамахват по естествен път. Вече два пъти ги преборих така. Има я и в разтвори за вагинални промивки и под формата на глобули. Пробвайте, няма да съжалявате!
Привет и от мен.Аз също съм лекувала кандида и хилияди други гадини с какво ли не.И до ден днешен ефект-нулев.Искам да помоля Зара (или други жени ползвали прочутата млечна киселина) да ми обясните-на какви пари е тя,какъв грамаж(ако е тази дето я водят на прах),за колко време....Колко на чето се правят промивки с нея или се слагат глобулките,вредна ли е ако  се използва за профилактика,след успешно лечение?

# 13
  • Мнения: 1 179
Да, и мен ме интересува дали може да се използва като профилактика. Ходих на гинеколог, направиха ми сума ти изследвания казаха, че всичко е ОК, но въпреки всичко все имам бяло течение, а освен това като ми дойде е доста оскъдно и със съсиреци. Просто не знам вече при кой да ходя.  Confused

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 258
Ми да се присъединя и аз в отбора, писнало ми е от прегледи, лечения, изследвания и накрая- нищо, да не говорим пък колко трудно е да убедя любимия, че трябва пак да пие и той нещо. Чувала съм, че гъбите се повлияват добре от Цитросепт (или Биоцитрин) перорално и промивки, комбинирана терапия. Ще да се захващам пак с тия гадини.

Общи условия

Активация на акаунт