Препоръчайте лекар за следене на бременност в "Света София"

  • 1 084
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Раждала съм там преди 3 години, но вече не помня имена на лекари, освен това за консултации бях попаднала на една некадърница, за която после четох много негативни мнения.
Та моля ви, препоръчайте ми някой лекар от там, от когото сте доволни!

# 1
  • Мнения: 152
Д-р Валери Гергов.12-часа след секцио вече тичаш.  bouquet

# 2
  • Мнения: 619
А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...

# 3
  • Мнения: 152
През 2005г. водеше.Сега не зная.Попитай на партера от задния вход-на регистратурата на медицински център"Вяря,надежда и любов".Много добър лекар е.Аз го избрах тогава с VIP-пакет още през 3-ти месец.

# 4
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...

Води, да. И моето секцио е перфектно. Той по принцип не е фен на секциото, но при мен це наложи.
Случайно попаднах при него, в началото ми се видя дръпнат, но съм изключително доволна.

# 5
  • Мнения: 619
А някой друг освен Гергов можете ли да препоръчате? Той сега е в отпуск, а аз трябва вече да се записвам и да си правя консултации...Ще съм благодарна да препоръчате и някой друг.  bouquet

# 6
  • Мнения: 152
Д-р Мария Янкова

Общи условия

Активация на акаунт