Доволни ли сте от вакуумните пликове Space Bags?

  • 591
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,

някой ползвал ли е вакуумните пликове Space bags? Преди време гледах подобни пликове в Praktiker, но бяха български (внесени от Китай) и мисля, че се продаваха поне тройно по-евтини от въпросните Space bags. Някой ползвал ли е подобни пликове? И ако да, доволен ли е? Наистина ли Space Bags не пропускат въздух? Много ли неща побират?  Благодаря предварително!  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 40
Да аз използвам от тези пликове и само мога да споделя че съм доволно по отношение на олекотените завивки които наистина смалява доста размера , но за одеала например за мен няма особена разлика .  Naughty

# 2
  • Мнения: 61
Здравей,
благодаря за отговора!   bouquet  Искам само да те попитам, дали наистина не пропускат въздух или това е просто реклама? От българския вариант на Space Bags (този в Praktiker) съм чувала, че има недоволни. Какви са твоите наблюдения за Space bags?

# 3
  • Мнения: 227
Ние си държим дрехите и одеалата само в Спейс Бегс и сме много доволни и наистина не пропускат въздух - стига да не ги нараниш с нещо, защото найлона е много тънък и се къса много лесно. Незнам какви са китайските торби, но тези, които съм взела от топ шоп си отговарят на рекламата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт