iskam bebence

  • 1 784
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.Много се радвам че имам възможността да кажа на всички колко много ми се иска да си имаме бебе.Хубавото е ,че веднъж вече се постарахме да го създадем.От много време го искахме,но все нещо ни спираше,може би страха,но този път го направихме без да се замислим.След случилото се ,се чудихме дали да взимам противозачатъчни,но в крайна сметка решихме да оставим нещата така и ако ще става нещо ...да става.Но лошото е,че това се случи на 2 ден след като ми свърши,а овулацията ми не е тогава.Знам че е тъпо да питам "възможно ли е",ама все ми се иска да стане някакво чудо.Вие как мислите?Дали е възможно?

# 1
  • Мнения: 36
zdravei,
az znam sas sigurnost 4e spermatozoidite jiveat do 5 dni v jenata. Taka4e dori i da ne si bila v ovulacia ako tia nastapi do pet dena sled tova napalno e vazmojno da stane 4udoto. Po princip mislia 4e e dosta veroiatno da nastapi ovulacia to4no kogato na teb ti e nujno za6toto kazvat 4e tia nastapva sled 10-14 dena ot parviat den na menstruaciata. Pri vsiaka jena e razli4no, no 6ans ima i to goliam mislia az. Yspeh

# 2
  • Мнения: 218
Моя приятелка забременя два дни след цикъл  уж, че няма стане бебе... сега дъщеря й е вече на почти 15 години.
Дано и при теб стане така Peace

# 3
  • Мнения: 22
Ei mnogo se radvam che mi otgovorihte tolkova burzo.znachi kazvate che e vuzmojno.ama az puk znam che spermatozoidite sa jivi samo dva dni. Rolling Eyes  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 436
Добре, а защо не повторите (потретите и т.н.  Mr. Green) когато се полага да овулираш?

Po princip mislia 4e e dosta veroiatno da nastapi ovulacia to4no kogato na teb ti e nujno za6toto kazvat 4e tia nastapva sled 10-14 dena ot parviat den na menstruaciata.

Мне, овулацията е 10-14 дни преди следващия цикъл. Ако цикъла ти е 28 дни или по-къс, математиката ти излиза, но иначе - не.

# 5
  • Мнения: 674
Най добре се разбира при фоликулометрия  при всички е различно и много индивидуално Peace А относно смерматозоидите,живеят до 36 часа в ПОДХОДЯЩА среда Peace

# 6
  • Мнения: 73
Здравейте момичета!
И аз имам един въпрос : разстоянието между цикъла ми е 30 дни,което по моите сметки означава,че овулацията ми трябва да настъпи към 14 ден newsm78...е да ама не Cryминалия месец,големи пресмятания правих и пак не се увенчах с заветните  EFP ... Sad Този месец съм решила да си взема тест за ову,който май не се намира във вс аптеки,пък да видим какво ще покаже Grinning
Откога да започна със замерването ,момичета- 10,11..14 ден ???
Благодаря ви предварително!

# 7
  • Мнения: 7 201
Този месец съм решила да си взема тест за ову,който май не се намира във вс аптеки,пък да видим какво ще покаже Grinning
Откога да започна със замерването ,момичета- 10,11..14 ден ???
Благодаря ви предварително!
Здравей elia_na .В упътването на тестовете си пише според дължината на цикъла от кой ден се започват. Peace Успех ти желая! Hug

# 8
  • Мнения: 1 247
Този месец съм решила да си взема тест за ову,който май не се намира във вс аптеки,пък да видим какво ще покаже Grinning
Откога да започна със замерването ,момичета- 10,11..14 ден ???
Благодаря ви предварително!
Здравей elia_na .В упътването на тестовете си пише според дължината на цикъла от кой ден се започват. Peace Успех ти желая! Hug
Успех и от мен  Peace Peace  Peace

# 9
  • Мнения: 73
Благодаря момичета,но и днес попитах за такъв тест в няколко аптеки и нямаха,аз съм от в .търново, и ако може някой да ми помогне къде да го намеря,ще съм благодарна

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Е,няма как да няма,все пак не си в малък град!Пробвай в по-големите,"лъскави"аптеки,не може да няма! HugУСПЕХ!

# 11
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Относно питането ти: напълно възможно е! Аз съм жив пример. С мъжът ми (още гадже тогава) не се бяхме пазили само един-два дена, точно ми беше свършило, тогава не знаех, че в този период може да се забременее Embarassed Е, случи се, изглежда съм с ранна овулация. Моята кума също забременя пак така, тъкмо и беше свършило. Така че...напълно е възможно  bouquet

# 12
Ха сега,много интересно-аз чакам все след 14тия ден,за да действаме,а ако  съм с такава ранна ову...днес забелязах зацапване със слуз на бельото,без миризма,нямам някакви знайни за мен гинеколог.проблеми-а цикълът тоя месец ми беше доста оскъден,днес ми е 5ти ден ,след като ми свърши-дали не е време,а?

# 13
  • Мнения: 13 786
И как разбра кога ти е овулацията ?
И аз бях с едни такива заблуждения насадени от тези 14 дена, дето все ги пишат навсякъде. С редовен цикъл съм, на 28 дена и ми тече 7 дена, теста за овулация обаче показа че съм в овулация на 10 ден от началото на мензиса. Щом видяхме двете чертички с мъжа ми изумяхме защото все се пазехме за 14 ден и се чудехме защо не става а то до 14-ия ден всичко е заминало...

# 14
  • Мнения: 2 422
Тестовете са полезни но така също може и фоликулометрия да пробвате Peace

Общи условия

Активация на акаунт