Ориентирайте ме с цени, моля!!!

  • 829
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Почваме ремонт, и всичко това вече се превръща в кошмар... Sick
Моля ви да ми кажете цените за поставяне на плочки в баня и под. Един майстор ми поиска 2000 лв. за баня и тоалетна, които общо са 36 квадрата. Ми то си дойде 55 лв. на кв.м.... плочките ми са с 10 лв. по-евтини... Shocked
Нормално ли е???? newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 46 437
20 лв. на квадрат ни взеха преди 2 месеца, софийски майстор.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 805
25 на квадрат ни взеха на нас, но правиха и гипс картона на вграденото казанче  Peace

# 3
  • Мнения: 8 999
За София чувам, че около 30 лева е нормално. През пролетта, когато в София цените бяха около 25 лева, в Царево един майстор ми взе 12 лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
20-30 лв. на кв. е нормално за София. 55лв. си е обирджийство.  #Crazy

# 5
  • Мнения: 331
сладка целувка, според мен проблема идва от квадратура на банята - като малка гарсониера. Майсторите имат "желязна" логика в това отношение и тя е- щом може да си позволи това, ще й съдера и аз кожата и хич не мислят в този момент за това колко вървял квадратния метър, т.е. понякога си поставят цени според клиента.
Успех, не се предавай, защото майстор веднаж вземе ли толкова пари, считай, че вече си мисли, че това е нормалното и ....и така става инфлацията - защото всеки мисли, че на другия му падат от дървото (даже не ги берем, те направо си падат).....

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Според мен квадратурата е 3.6 кв.м., но все пак авторката да каже.
На мен преди месец за лепене на плочки ми взеха 25 лв/кв.м за банята и по 18 лв за коридора и кухнята. Гипскартона по тавана го плащах отделно. За София става въпрос.

# 7
  • MJF
  • Мнения: 8 528
преди седмица се обсъждаше за пореден път темата Peace
пример
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315872.0

# 8
  • Мнения: 306
Благодаря за отговорите Hug
а иначе квадратурата е такава със стените,. иначе е 4 и нещо баня и 2 квадрата тоалетна.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 952
55 е много, но да не би пък да е нещо сложно - много фризове, напасвания и т.н., които да ви е таксувал отделно. В цената влизат ли материали, лайсни, изправяне на стени, ревизионни отвори, вентилатор, окачен таван - всичките неща, които така или иначе се правят  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт