Пречи ли бракът на секса?

  • 3 329
  • 64
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Знаем, форумката не прави семеен секс, освен за продължаване на рода. Но все пак, сигурно прави някакъв. Човещинка е.
Това е въпросът? Доколко брачните креватни задължения пречат на нормалния ви сексуален живот Mr. Green

# 1
# 2
  • Мнения: 984
На мен не ми пречи брака. Важното е семейното щастие да си стои в кревата /или там където и да е/. Много държа на упражненията преди лягане. За тази цел сме си инсталирали шведска стена и кушетка за аромамасаж. След туй слагам ролките, краставичките върху клепачите, бръквам в контакта  и заспивам.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
Пречи. А именно, повечкото години заедно водят до насищане и без-интерес. Очевидното разрешение е полигамията Grinning

# 4
  • Мнения: 139
Аз нямам сключен брак, но имам съм обвързана. Приятелят ми ми пречи на нормалния сексуален живот. Има против да спя с други мъже. Пак изтеглих късата клечка. Както винаги.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защо пък да води до без-интерес? Както и Мишона каза, разнообразие му е майката - масажи на дископатийните точки, епилиране тук-там 2-3 пъти в годината /не повече, защото води до привикване Mr. Green/, смяна на цвета на чорапите, с които спя. Простички неща, но ефикасни Flutter

# 6
  • Мнения: X
Помага Peace Незнам как, но откакто сме женени, секса не е толкова спонтанен, обаче е супер много по-качествен. Направо върха.

# 7
  • Мнения: 2 196
От както Милото започва да звъни преди да се прибере - не пречи. Sunglasses

# 8
  • Мнения: 984
разнообразие му е майката - масажи на дископатийните точки, епилиране тук-там 2-3 пъти в годината /не повече, защото води до привикване Mr. Green/, смяна на цвета на чорапите, с които спя. Простички неща, но ефикасни Flutter

Именно! И да не забравяме смяна на интимната прическа, че омръзва да ви кажа.

# 9
  • Мнения: 494
Пречи. А именно, повечкото години заедно водят до насищане и без-интерес. Очевидното разрешение е полигамията Grinning
А, нищо подобно(нищо лично, Бу, просто мисля различно Simple Smile). Съвсем сериозно-всичко е въпрос на въображение. Не става дума само за позите, а за всичко-място, "предисловия", изненадки, липса на ограничения, на притеснения(точно брака и опознаването най-помагат за това)...След 10 години брак, мога да твърдя, че още има толкова "неизбродени" територии, при това без нужда от полигамия, че просто не мога и на шега да кажа, че брака пречи на секса. Ако нещо в тази посока пречи, то, според мен, съвсем не е подписа в гражданското.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Знаем, форумката не прави семеен секс, освен за продължаване на рода. Но все пак, сигурно прави някакъв. Човещинка е.
Това е въпросът? Доколко брачните креватни задължения пречат на нормалния ви сексуален живот Mr. Green


 Знаеш ли, че си права, ако съдя по изобилието от теми за изневери, раздели и т.н. На моменти започвам да се чудя изобщо чии са децата в тези бракове. Може и да са на комшията... или на колегата...

# 11
  • Мнения: 9 902
въздържател съм, имам си и нощница с яка до брадичката, без кръгли дупки на стратегически места.

# 12
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Пречи. А именно, повечкото години заедно водят до насищане и без-интерес. Очевидното разрешение е полигамията Grinning

Подкрепям напълно  Peace

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съвсем сериозно питам. Декларира се такава незаинтересованост, че чак се чудиш дали пък не си повреден, като спиш с мъжа си/жена си. Извратен е думата, да. Нямам нищо против да съм извратена, честно.

# 14
  • Мнения: 3 675
Аз съм въздържател. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт