За Българските пощи!

  • 453
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 311
Значи -преди 3 дни пускам препоръчано писмо -отивам в пощата,мерят го,казват ми ,че ще се получи до врата след 2 или 3 дни.
До тук добре!
Днес ми се обажда получателката -писмото доставено,но някои неща липсват #Crazy

Та -писмото е отваряно,ясно ,но аз как да докажа какво е имало в него като имам само една квитанция за цената и грамажа?
Случвало ли ви се е?
Всички ли писма отварят?И защо?
То ясно ,че студена вода ще пия,ама каква е тази работа? #Cussing out
Знаех си да си ползвам Спидито ,ама на!

# 1
  • видин
  • Мнения: 358
ако става въпрос за пари - мисля, че пращането им с писма не е разрешено. друг е въпроса, как се установява това и с какво право се отварят такива пликове.

# 2
  • Мнения: 545
Ползвай куриери. Между другото, пощите имаха и те куриерска услуга.

Няма как да докажеш - да не говорим да търсиш отговорност - ако получателят се е разписал.

еди
ПС добре залепен и качествен плик не е лесно да се отвори без да бъде повреден.

# 3
  • Мнения: 4 916
Получателката не е трябвало да приема писмото след като е дошло отваряно. Прави се констативен протокол, за да може да се предяви каквато и да е претенция. Пари и ценни вещи са забранени за изпращане по пощата.

# 4
  • Мнения: 2 311
Там е работата ,че писмото е пристигнало ,всички печати са си били на място ,изобщо не е личало да е разпечатвано.
Пликът беше доста голям,добре запечатан .Това ме навежда на мисълта ,че е отворено още преди да бъде подпечатено с 1-ия печат!

Ясно ,че си е моя грешката.
Ползвайте си куриерски фирми ,хем на другия ден стигат доставките,хем няма да го ядете като мен!

Общи условия

Активация на акаунт