Какво правите малките дрешки

  • 2 824
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Синьт ми е едва на 5 месеца,а имаме толкова дрешки,който ве4е не му стават.Обли4ам няколко пьти и те ве4е са ни станали малки ooooh!Вси4ките ми познати са с по-големи деца и нямам на кого да ги дам,а ако сьбирам вси4ко не  знам след известно време кьде бих ги складирала.Вие какво правите с нещата,който са ви излязали от употреба  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 374
Аз ги давам на по-малки дечица,ти щом нямаш такива познати можеш да ги събираш и да ги дадеш в някой дом,толкова много дечица се нуждаят от дрешки. Peace

# 2
  • Мнения: 315
Може да пуснеш обяви и да ги продадеш в продавалника , или подариш на други мами  Peace
Дрешките от моята дъщеря ги раздадох на роднини все още раздавам на приятелки и роднини, разбира се тези, които са запазени, другите използвам за парцали или оставям до гюма и бедни хора ги взимат.

# 3
  • Мнения: 4 784
Събирам ги и скоро ще ги подаря на някой в нужда. Има някои, които са ми сантиментални и ще си ги запазя!

# 4
  • Мнения: 253
Досега ги пазих за номер 2 !!!Иска ми се и 3ти номер да има но... та засега много малко съм дала на приятелка.

# 5
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз ги давам на по-малки дечица,ти щом нямаш такива познати можеш да ги събираш и да ги дадеш в някой дом,толкова много дечица се нуждаят от дрешки. Peace

И аз, нищо станало вече малко не оставям.

# 6
  • Мнения: 4 335
И на мен някой неща са ми сантиментални и бих ги запазила разбира се,но да пазя вси4ко за второто малко много ми се вижда Rolling EyesПомислих си за дом,но прекалено добре знам какво става с даренията там.

# 7
  • Мнения: 145
Слагах ги в торби и в гардероба и сега  ги вадя Hug Laughing

# 8
  • Мнения: 511
Аз ги пазех за номер две,ама вече не ми трябват.И аз се чудя какво да ги правя?Още малко ще помисля,но определено няма да има номер3.Да не казвам голяма дума newsm78

# 9
  • Мнения: 3 034
събирам ги и ще ги даря в дом. какво става с даренията? аз съм работила с дом за сираци в България и даренията си бяха по местата - на гърба на децата и на краката им.

# 10
  • Мнения: 8 999
Давам на приятелки с по-малки деца или на познати, които имат познати с по-малки деца.

# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пазя ги. Дай боже за второто или третото  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 334
Пазя ги или за второ или за друго близко бебе Peace

# 13
  • Мнения: 4 290
Аз раздавам на приятели. Оставям само най-хубавите, които си обичам и ми е мъчно да подарявам. Даже наскоро разглеждах бебешките дрешки на синът ми, много се разчувствах.  Heart Eyes Някои ще ползвам за бебето.

# 14
  • Мнения: 4 753
Пазя ги за сега... след време ще видим...

Общи условия

Активация на акаунт