Земетресение!! Усетихте ли го??

  • 1 840
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Около 6.23-24 имаше кратко, но 'разтърсващо' земетресенийце. Усетихте ли?
 Shocked

# 1
  • Мнения: 4 916
Усетих го и станах да проверя във Фокус, но още няма нищо.
Доста силно друсна  при нас Tired

а, пуснали са

Тази сутрин около 06.30 часа е усетено земетресение в София. Това съобщи гражданин за Агенция”Фокус” .


...

Информацията търпи редакция Simple Smile

Тази сутрин около 06.30 часа е усетено земетресение в София. Това съобщи репортер на Агенция”Фокус” . Трусът и по високите етажи на сградите.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 06:45 от argun

# 2
  • Мнения: 5 940
Убиват ме тия хора от "Фокус"  Laughing. Източниците им винаги са прекрасни.
Не го усетих.

# 3
  • Мнения: 606
Споко, Жо. Пак ще оцелеем.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да, земетресението ме събуди  Shocked

# 5
  • Мнения: 660
Аа усетих го и аз и ме събуди,а снощи към 23-30  мина страхотно силен вятър като ураган..
Потопа да не вземе да дойде тъкмо като тръгваме на морето днес Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 916
Баш в нашия квартал е бил епицентъра  Confused


Епицентърът на труса в столицата е на разстояние между два и четири километра югоизточно от центъра, съобщиха за Агенция “Фокус” от секция „Сеизмология” към Българската академия на науките (БАН). Магнитудът на земетресението е около три по скалата на Рихтер.
Трусът е усетен на няколко места в столицата. Проверка на сеизмолозите в по-високите столични хотели е показала, че само на едно място земетресението е съвсем леко усетено. Трудно е да се предвиди дали ще има още трусове.
Както „Фокус” съобщи, по информация на Министерството на извънредните ситуации - 3.3 по скалата на Ритхер е магнитудът на земетресението в столицата. Трусът е усетен в 6.25 часа тази сутрин. Към момента няма информация за нанесени щети.
Това е единственият по-сериозен случай през нощта, иначе – обстановката в страната е спокойна.


# 7
  • Мнения: 33
Не бях сигурна дали беше земетресение или просто се събудих в кошмара си, та затова първо погледнах дир.бг за инфо, после нюз.бг. И тъй като не открих нищо по този повод, реших да проверя какво казва Агенция БГ Мамма и виждам, че не е било кошмар   Rolling Eyes

Да, усетих го в центъра на София и не беше никак приятно. Като усещане малко ми напомни на взривовете в Чепинци. По принцип изпитвам панически ужас от природни бедствия, но от земетресение най-много ме е страх, защото може да е кратковременно, но опустошително  Confused

# 8
  • Мнения: 5 370
Да, точно в центъра, в стара кооперация, се усети доста.....разскърцващо. А мислех да спя до късно....че и детето събудих.
Преживяла съм Свищовското и стражишкото земетресения......и имам ФОБИЯ. Embarassed

# 9
  • Мнения: 721
Почна да ме притеснява София  Shocked Shocked, 6 години в Атина живеех в постоянен страх от полюшванията и мислех, че съм се спасила от тоя кошмар...

# 10
  • Мнения: 8 917
Не съм усетила нищо.

# 11
  • Мнения: 6 029
Не съм го усетила. И добре, че не съм. Имам ужасна фобия.

# 12
  • Мнения: 3 034
затова значи дребната се разхожда от ранни доби като сомнамбул.
аз лично бях твърде уморена и съм спала, но тя явно го е усетила.

# 13
  • Мнения: 528
Нищо не усетих.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз го усетих. Но мисля, че пак дойде от Челопечене. Но може и да ми се е причул гърмежа.

Общи условия

Активация на акаунт