Как да лекуваме тортиколис, вече сме на 1 година и половина

  • 630
  • 2
  •   1
Отговори
Здравей те скъпи мамчета! Моята дъщеря е с тортиколис, диагнозата бе поставена на 9 месеца, от тогава непрестано ходим на физиотерапия, правихме и два курса на лечение с Хилаза и два ултразвук с контракттубекс, ефекта от лечението е временен 10 дена след него тя пак почва да криви главичката на дясно и се схваща. Аз съм от Варна, тук я лекувахме при доц. Тодоров физиотерпевт и Д-р Тонев в София. Аз работя в курортна поликлиника и постоянно се консултирам с лекари, но всеки е на различно мнение и не се интересува какво става с малкото ми момиченце след физиотерапията. С една дума гледат да си вземат направлението и толкова. Имам чувството че се въртя в омагиосан кръг - и че тава което правим не е най - ефективното лечение. МОЛЯ ВИ АКО ИМА НЯКОЙ СРЕД ВАС СЪС СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ - ПИШЕТЕ МИ КАК СТЕ СЕ СПРАВИЛИ С ПРОБЛЕМА И СПЕЦИАЛИСТ ПРИ КОЙТО ДА ОТИДЕМ?

PS: Обмисляме вариант да ходим в ортопедичната клиника в Горна баня - за консултация с ортопед. Там ще ни предложат сигурно операция. Ако някои го е преживял, много моля споделете, дали това е добър вариант за тортиколис.

Не мога вече да гледам дъщеричката си как върви настрани и постоянно залита, защото неможе да си изправи вратлето. Моля дайте ми съвет?

# 1
  • Мнения: 89
Съжалявам,явно никой от четящите не се е сблъсквал с подобен проблем.Дано ви помогнат в София в клиниката по ортопедия.Успех ви желая!!

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Племенника ми беше с такова, но го оправиха с физиотерапия през ден. Обаче беше 2-3 месечен, когато се заеха с проблема и успяха, за по-късно не знам. Не че ти помогнах, но....

Общи условия

Активация на акаунт