Може ли да е от млякото?

  • 570
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте! Нуждая се от съвет, че неможем да спим вече 10 дена.
от две седмици спрях изцяло да кърмя сина ми, защото кърмата не стигаше, дохранвахме се, а сега вече сме само на мляко. Алексндър е на 9 несеца. Първо пробвах Нутрилон. Много го харесваше, но по цяла нощ стене и плаче. Сякаш има газове, а не може да се оригне. Посъветвах се с моята лекарка и тя ми препоръча Фризовом, но нещата не са по - добри. Може би има някакъв период на адаптация към млякото??? А много ги харесва! Само дето после по цяла нощ стене.  Какво да правя?

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз имах същия проблем, хареса всички млека,  Нутрилон, Фризолак, Аптамил, НАН, и всичко друго което си помислиш, но не напъва се и не може да ака, всичко го запичаше, накрая педиатърката ни каза да пробвам млякото на Нутриция "Нутрилон Омнео", и само от него се чувстваме добре, то е хипоалергенно мляко с бифидогенен ефект, за бебета с храносмилателни проблеми, оригвания, колики, запек, газове, или алегични деца с фамилна обремененост. Само с него има мира, много е гадно на вкус, но пък го харесваме, въпреки, че е скъпичко, едно от най скъпите млека. Така, че пробвай различни млека, докато намериш това от което твоето бебе се чувства най добре.

# 2
  • Мнения: 1 089
Здравей Tatqna, ние вече почти 9 месеца сме така. От първия ден сме на Фризолак, после ни казаха да пие Фризовом, но по ред причини като силни колики и т.н. минахме на Аптамил. И до ден днешен пием от него. През деня е добре, но през ноща почва едно будене през половин час. Напъва се и докато не се изпръцка хубаво и не излязат всички газове не се успокоява, а това става предимно към сутринта. #Silly Всички педиатри, при които сме ходили са казвали че всичко с Виктория е наред, и ще го израсте този проблем. Наскоро една майка от форума ми каза, че тези газове се образуват от магнезия, който се съдържа в адап.мляко. Не е опасно, но при някой бебете е по неприятно, а понякога и болезнено изхвърлянето на самите газове. пробвай в шишето с млякота да слагаш по няколко капки еспумизан или саб симлекс. при нас това не помогна. Но при нас вече като че ли този труден период започна да отминава newsm17

# 3
  • София
  • Мнения: 38 199
На 9 месеца само на мляко ли сте или даваш и някакви храни? А иначе  - Саб симплекс в млякото може да помогне.

# 4
На 9 месеца само на мляко ли сте или даваш и някакви храни? А иначе  - Саб симплекс в млякото може да помогне.

Е, яде на кухня и си хапва добре. А и преди да започна да го храня с мляко нямаше такива проблеми. Благодаря на всички за съветите. Ще пробвам със саб симплекс.

Общи условия

Активация на акаунт