Отговори
  • Мнения: 654
съжалявам че пускам тази тема,но в другата се оказва че там си пишат деца от България с деца от чужбина.
дъщеря ми беше много разочарована когато получи няколко отказа,защото другите деца предпочитали да си упражняват ,,езика".
ако е правилно , нека темата остане и така да няма объркване.
едните писма за чужбина , другите за България.
 bg

# 1
  • Мнения: 654
моето момиче се казва анахид и е на 9 години.обича всеки и всичко.тренира да пише красиво и е готова да напише милион и едно писма.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Ще покажа темата на дъщеря ми, тя е на същата възраст, и също тренира краснописа си  Laughing

Винаги съм обичала да получавам писма, и съм сигурна, че това би било голяма радост и за децата  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 401
Пускам и тук профила на младежа: 8 г., постоянни интереси: комп. игри, лего, кораби, самолети, моделиране (глина и пластелин) и временни - всякакви. Добре са ни дошли и момиченца и момченца на всякаква възраст.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 648
Ще питам дъщеря ми дали иска да си пише с още деца и ще ви кажа - тя ена 9 и си пишем с едно дете от Русе вече!

# 5
  • Мнения: 189
А ние нямахме проблем да си намерим кореспонденти от България в другата тема. Проблема на баткото е, че не му се пише, а и явно се притеснява от "краснописа" си, а за малкия още няма много  пишещи кандидати  Laughing. Все пак включвам ги и двамата и тук- големия на 8, ще е във втори клас и обича всичко което е различно от писане и четене  Laughing, а малкия е на 6,5 и все още пита коя буква накъде се пише, но е много ентусиазиран.
Ако на някого му допадаме, ще дам адреса на ЛС.  bouquet

# 6
  • Мнения: 654
ние получихме писмо то руми.благодаря.
дъщерята е на седмото небе,а баткото който е на 13 години не ще да пише и това е.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И тук записвам щерката!
Гергана, почти на 7 г.
Пада си по рисуване, апликиране, детски филмчета, розовото и водни спортове.

Има ли кандидати?

# 8
  • Мнения: 113
А по-големи можели.Алек е на 10 год. и харесва спорт,компютри и книги за наука.Адресът на лични

Общи условия

Активация на акаунт