Родилните петна

  • 2 841
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейти мами хайде за съвети ако все някой се е сбласквал с този малък но тревожен проблем за всяка майка. И така  моето бебче е на три месеца и все още родилното петно между веждичките което продължава и леко на горе не се махнало сравнително е позплатняло но чудя се дали тези петна изчезват с времето или не?
Благодаря ви за отговорите предварително!

# 1
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ще изчезне родилното петно. Рано или късно. Не се притеснявай излишно  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Моя син има такова петно на тила под косичката. Док каза, че до годинка избледняват и изчезват  Peace
Не се притеснявай излишно, имате още много до годинката.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
Сега се сетих, че гледах подобна тема скоро - можеш и тук да прочетеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319728.0

# 4
  • Мнения: 27 524
Родилните червени изчезват до две годинки някъде. Кафявите - никога.  Peace
Много сме писали по върпоса.
А това:

сравнително е позплатняло

какво значи?  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 39 747
Родилните червени изчезват до две годинки някъде. Кафявите - никога.  Peace
Много сме писали по върпоса.
Дияна все още има едно такова червеникаво петно. Личи и само когато й е студено.
Алекс пък има кафяво (пигмент) на ръката. Ще си го носи.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И моята дъщеря има червени петънца по клепачите и между веждите. Наричат се "ангелски целувки". Почнали са да изсветляват, но когато плаче или й е много горещо отново почервеняват. Не ме притесняват, сигурна съм, че ще изчезнат.
 На тила има също няколко алено червени петънца, но те още не са избледнели.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Червено петно дъщеря ми има в окосмената част на тила и на едното ухо. В някои моменти почти не се забелязва. От горещото или при физическо напрежение петното става яркочервено и си личи. Хубавото е, че е на такова място.
Преди година ходихме на кожен- каза, че няма никаква нужда да правим каквото и да е с петното, след като не пречи с нищо. 

# 8
  • Мнения: 1 919

ми аз си го превеждам като "сравнително поизбледняло" newsm78

# 9
  • Мнения: 1 629
и моя малчо има родилно петно на ташките, голямо е и се надявам да изчезне да не го е срам после от мадамите Stuck Out Tongue всички ме питат какво съм крала... братче нищо не съм крала ма кой да ти повярва newsm78

# 10
  • Мнения: 476
Моя син все още си има огромно петно между веждите и няколко на тила. Поизбледняло е, но не е изчезнало. Да ти кажа, това не ме е притеснявало особено.

# 11
  • Мнения: 1 900
Ние имахме на горните клепачи червени, избледняха. Иначе имаме и кафяво отзад на гърба, то си стои. Peace

# 12
  • Мнения: 1 586
Хриси има петно отзад на дупето..... Crazy ,стои си там и не изчезва на моменти е червено , на моменти кафяво..

# 13
  • Мнения: 2 015
Аз все още имам на коляното.Мъжът ми пък е с белег на лицето.Аз все се бъзикам, че сме белязани един за друг.
Моя син все още си има огромно петно между веждите и няколко на тила. Поизбледняло е, но не е изчезнало. Да ти кажа, това не ме е притеснявало особено.
Peace Нека само са живи и здрави, а останалото са бели кахъри!

# 14
  • Мнения: 6 441
Алекс има червено мужду веждите.Аз имам същото на същото място и все още си личи.Когато се ядосам или ми е студено става по-видимо. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт