След 15 август-Богородица

  • 916
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
Здравейте!!!
Не се сдържах да пусна тази тема...
Имам една леля,доста е особенна-човек на изкуството,отвеяна от вятъра,картините и бяха все свързани по някакъв начин с отвъдното...Та в последните години станала нещо като екстрасенс.Не!Не лекува хора,нито се занимава с това като цяло,имала просто нещо...Абе това няма значение толкова.Аз и вярвам,защото и тя си вярва,или защото ми се иска да е вярно...Много объркано стана...

В общи линии,вчера е казала на майка че след 15 август,нещата изведнъж щяли да се обърнат за България,и да тръгнат към по-хубаво...Та си помислих,познала,не познала,нека се помолим всички в деня на Богородица,това все пак да се случи!!!Може пък и чудо да стане Hug[/color]Поздрави!!!

# 1
  • Мнения: 2 382
Усещам как темата по някое време ще се превърне основно в плюене по скапаната ни държава, но аз живея тук, харесва ми  и затова казвам ДАНО Praynig.
И не е само леля ти Wink.Аз лично съм го чувала от сериозни хора, като прогнозите общо взето се свързват със следващата година.
Голяма Богородица е един прекрасен празник и си заслужава да се помолим Praynig

# 2
  • Мнения: 25 571
А? Викаш, ще се събудим на 16-ти август и ще открием, че пукнат политик не е останал в тази държава? Всички са се омели вдън гори Тилилейски?
Ще се моля горещо!  Peace

# 3
  • Мнения: 3 886
Незнам за вас но  БОГОГОДИЦА е силен празник  отдавна не съм ходила  но ще идада се помоля най малко за здравето на децата си.Да ги закриля. PraynigПо темата не вярвам след 15 да станеме по добре. newsm78

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Лозето не ще молитва, а мотика" - хубава българска поговорка.
Само с молитви нищо не става...

# 5
  • Мнения: 5 370
Това ми звучи като "утре ставам и съм милионер".
И все пак......ДАНО.

# 6
  • Мнения: 1 470
"Лозето не ще молитва, а мотика" - хубава българска поговорка.
Само с молитви нищо не става...
То едното на другото не пречи...

# 7
  • Мнения: 2 478
Червена шапчица,много ми се иска да ти повярвам,но неще не мога.
Не заради друго,но съм дете на прехода и много пъти вече чаках промяната към по-добро,че чак ми се изпари желанието вече.
Но пък Лиляна е описала ситуацията с най-точната може би българска поговорка.

# 8
  • Мнения: 4 380
"Лозето не ще молитва, а мотика" - хубава българска поговорка.
Само с молитви нищо не става...
То едното на другото не пречи...

То така, с вълшебна пръчица става. Докато си виси народа по кафетата или форумите да си плюят по държавата и то хоп! Дошло новото прекрасно време за България. Laughing 5 дни до старта!

# 9
  • Мнения: 5 622
На мен по-ми се вярва и ще промяната да дойде октомври (ли беше, ноември ли), когато са президентските избори на САЩ. Барем бъдещият Президент благоволи да пътуваме до там безвизово  Sunglasses

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Екстрасенси...предсказания...
Поредната тема предпоставка за спам и чат.
Хубав празник е 15-ти август.
Заключвам темата

Общи условия

Активация на акаунт