Любители на Zuma deluxe?

  • 9 362
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Има ли любители на тази игра? Много релаксираща и зарибяваща! Не се препоръчва много много да не се пристрастите  newsm48

# 1
  • Мнения: 8 505
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

# 2
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Не само зарибяваща, ами направо разногледа ставам. сега си почивам от нея с едно RPG.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .

# 4
  • Мнения: 207
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .
Ще тръгне и на Vista! И аз съм с VISTA и съм много доволна! По-удобен и по-модерен и по-красив!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
А има ли откъде да си я дръпна  newsm78 Оказва се, че сме затрили диска  Confused

# 6
# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Явно пак ще се пристрастявам  Rolling Eyes Мерси Hug

# 8
  • Мнения: 207
Аз я бях отказала, но и аз пак се пристрастих! newsm53

# 9
  • Мнения: 434
Ей,колко съм ги чукала тези топки.Ама скоро не съм играла.Занимавам се с др.неща и нямам време.

# 10
  • България Сливен
  • Мнения: 245
http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm - от тук май игрите са от по 30 мин, безплатният вариант?

# 11
  • Мнения: 3 622
Обожавам тази игра  Grinning

# 12
  • Мнения: 207
И аз! А колко е хубава на работното място!  newsm44 newsm48 smile3521

# 13
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Имах я, махнах я, понеже се скъсвах да я превъртам, а имам и други неща да върша Wink

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Откъде да дръпна безплатния вариант? Тук ми даде да играя 60 минути.

Общи условия

Активация на акаунт