ДЕКЕМВРИ е далече, но трябва да ли да се приготвям вече?

  • 1 018
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте мили декемврийски мамчета!

Имам дъщеря на 12 години, но сега с такова нетърпение чакам малкото ново човече, че сякаш съм за първи път бременна.... и може би не  предполагате, но всичко съм забравила Cry т.е. чувствам се изостанала със съвременните тенденции на отглеждане - чета, че вече има стерилизатори, уреди за затопляне на бутилки, кошари за спане и игра...

Искам да попитам мамчетата с повече опит нещо за повиването на новородените. Преди 12 години трябваше да имам 4 вида пелени (памперсите бяха забранени от акушерката, защото водели до изприщване) и да повивам бебето по определен начин и накрая да го завържа с една връвка наречена "повой" Simple Smile извинете за невежеството, но това прави ли се още. С какво се облича новороденото и то зимното новородено бебче? Ако оставя бабите да ме съветват сигурно ще го гледам като в миналия век.

За първи път в живота си чакам зимата с огромно нетърпение  Grinning предполагам и вие също  Grinning

# 1
  • Мнения: 616
здравей sanyabo заповядай в нашата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320459.0 , можеш да зададеш всичките си въпроси и с удоволствие ще ти отговаряме  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт