Трудно ли се почиства релефен гранитогрес?

  • 2 951
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Харесала съм си такъв за коридора, но се чудя с почистването как ще стане. Доста е релефен и си мисля, че ще задържа много прах и нечистотии, нали все пак ще се влиза с обувки. Ще мога ли да почиствам с обикновена стирка? Уж искам да е гранитогрес, а ме е страх да не направя някоя глупост и после да си блъскам главата. Моля, споделете вашия опит, напразно ли се тревожа?

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 528
много риторични въпроси.чак и нова тема.ако прочетеш в темите за гранитогрес и подови покрития ще намериш купища отзиви и за релефен гранитогрес.кой, с какво как ,колко, защо................. Peace нищо лично но има толкова мнооооого  писано точно за това.

# 2
  • Мнения: 331
силки, ще си проклинаш живота. Това после само с яко търкане и то с четка с много твърд косъм може да се почисти като хората /щом е и в коридор, където се нанася и най-много мърсотия/. Казвам го от личен опит-на вилата съм такива.

# 3
  • Мнения: 3 830
силки, ще си проклинаш живота. Това после само с яко търкане и то с четка с много твърд косъм може да се почисти като хората /щом е и в коридор, където се нанася и най-много мърсотия/. Казвам го от личен опит-на вилата съм такива.

 Peace

# 4
  • Мнения: 8 999
Зависи какво разбираш под "релефен". Има един, който е като пореста материя - това няма изчистване.
Ние сложихме на вилата релефен, който пунтира шарка на дърво. Чисти се без проблем с обикновен парцал /моп, на ресни, микрофибър - няма значение/

# 5
  • Мнения: 2 266
Трудно се почиства.Ние имахме и не бяхме доволни.Направо ми разказа играта.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ако все още не сте си купили релефен гранитогрес - не си купувайте никога (от личен опит).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 354
От гранитогрес до гранотигрес - разлика огромна. Истината е, че с истинския, качествен гранитогрес не би трябвало да имате каквито и да е проблеми. А иначе пазарът е залят с ментета и боклуци, които след няколко години или ще загубят първоначалния си цвят, или ще се напукат, или бог знае какво.

# 8
  • Мнения: 331
май не си много бодра, сладуранке, щом не си схванала, че става въпрос не за качеството на материала, а за това как се почиства този материал - релефен гранитогрес, което не пречи той да си е качествен smile3524  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 476
Не си купувайте релефен гранитогрес-чисти се ужасно трудно, особено ако е светъл. За година и половина изразходих литри препарати и счупих четири четки, нужно е ежедневно търкане-отврат. Мопът няма да свърши никаква работа.

# 10
  • Мнения: 3 641
Определено трудно се чисти.Измислете друг вариант Peace

Общи условия

Активация на акаунт