едно гадно петно.помогнете...

  • 976
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
онзи ден си купих мн сладък бял панталон.вечерта обаче го нацапах с малко кафе.в нас имам аче за цветни дрехи.и сложих малко в/у петното на сухо.след това веднага го изпрах.и като изсъхна там където сложих препарата има огрооомно(почти на цялото бедро) жълто петно.сега го изпрах с течен ариел обаче пак има петно.малко по светло е но го има Cry Cry Cry Cry Cry Cry .кажете какво да направя за да се махне.новичък ми е и мн ми харесва..не искам да го изхвърлям newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 smile3518

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Ти пък-това аче за мен е голям боклук,особено за цевтното...
Аз ползвам meglio ,много съм доволна,но нямам представа като веднъж си парла ще подейства ли.
Иначе последния ми гаф е ,че пуснах с цветно пране една плажна чанта ,че ме домързя да я пера на ръка ,в резултат на което доста арботи ми станаха на едни големи оранжеви петна,бях сигурна ,че няма да ес оправи...Напръсках с меглио и за по-сигурно си взех на д-р Бекман течен сапун на ролка за петна и намазах отгоре и тогава ги пуснах с ариел-изобщо нищо не остана от ептната ,а бях прежалила вече дрехите.

# 2
  • Мнения: 2 448
Vanish за бяло на мен ми е махало петна, но не знам след Ачето какво ще е положението.

# 3
  • Мнения: 1 205
Ти пък на бял панталон, аче за цветни ... и то за едно кафе. Малко накисване с Ариел щеше да махне кафето.
Ако искаш пробвай д-р Бекман може и да го махне макар, че не ми се вярва.

# 4
  • Мнения: 404
aми то и аз разбрала недоразбрала пипам все къде не ми е работа...а петното беше колкото семенце.сега пробвах с бобена вода.така ми каза майка ми.и пак не става.и след малко отивам за обикновена белина.дали ще се получи нещо или ще стане по зле незнам,обаче вече ми пуши главата... newsm61

# 5
  • Мнения: 2 448
От толкова третиране и белина това петно накрая ще стане дупка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Има един препарат KR 2, с него съм махала кафе а и не само винаги успешно. това е най-доброто за петна.

Общи условия

Активация на акаунт