Бременна ли съм ???

  • 12 637
  • 26
  •   1
Отговори
Незнам какво ми става от една седмица насам и вече почвам да мисля че може и да е бременност.
Но повече ме е страх от това дали и този път не бъркам. Имам много странни симптоми които започнаха
да се случват по отделно но сега вече ми идват много. Започнах с необичайно разстройство  Embarassed, което
ту се повлиява на лечение ту изчезва, липса на сън по цяла нощ немога да заспя и заспивам рано сутрин когато
трябва да ставам, умора ,умора и искам да спя но не става, гади ми се имах силно бяло зацапване което ту се усили ту намалее,
и болка която все едно че ще ми дойде МЦ а аз го чакам тези дни. Да не пропусна мигрената. Така съм от една седмица насам.
Правих си тест 3 дни след овулацията но беше отрицателен. Просто защото ми беше останала една линтичка от предният месец и реших да я използвам.
Има ли вероятност този път да е станало момичета, или просто да го отдам на стреса в работата и преумора? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Кога трябва да ти дойде?По принцип симптомите ти може да се дължат на евентуална бременност,но може и да са пмс или нещо друго!Дай повече инфо,за да сме по-полезни Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Изчакай да ти закъснее  и тогава си направи тест всички момичета това ще те посъветват ,може и от умора да е тук не можем да гадаем.

# 3
  • Мнения: 1 334
Подобен въпрос поставен в инетрнет пространството обикновено е полезен само,за да затвърди ясновидските ни способности.Днес имаме късмет-цели 2 теми,разликата е само в броя на въпросителните.Но както и да е.

Уринен тест за бременност се прави 14-15 дни след овулация.А всичките тези симптоми....ще разберем скоро,надяваме се. Peace

# 4
Да прави сте, благодаря ви. Ще изчакам още няколко дни и ще видим.

# 5
  • Мнения: 38
Честно казано...не мисля ..симптомите ти не ми звучат като моите [аз съм бременна в момента]
Друг е ?-а ,че при всеки те са различни ..НО като цяло има основни ...
1- болки в гърдите
2- често пишкане
3- постоянна умора
4- не ти се пуши - ако си пушач естествено
5- леко гаденето и световъртеж..

това е което мога да ти кажа и естествено да си направиш тест след като ти закъснее..
успех!

# 6
  • Мнения: 289
Един месец след забременяването ми нямах НИКАКВИ симптоми  Wink наистина е задължително да се изчака поне закъснение в цикъла.. защото внушението прави чудеса.

# 7
  • Мнения: 332
миналия месец и аз бях така, но се оказа, че съм се простудила и разстройството се дължи на това, главоболието също. Заради тази простуда ми закъсня около 3-4 дни, а аз си бях внушила друго, дано обаче при теб да не е така

# 8
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честно казано...не мисля ..симптомите ти не ми звучат като моите [аз съм бременна в момента]
Друг е ?-а ,че при всеки те са различни ..НО като цяло има основни ...
...
Що за констатация? Поне после си се поправила...
То се знае, че всеки организъм е различен и не може по твоите симптоми да съдиш за тези на всички останали. Аз също съм била бременна и искам да кажа, че нямах нито един от изброените от теб симптоми. Нещо повече, нямах НИКАКВИ симптоми! Болки в гърдите винаги имам преди да ми дойде; започна да ми се пишка по-често чак в напреднала бременност; никаква умора нямаше, а кипях от енергия; пушеше си ми се - докато не видях двете чертички на десетия ден закъснение, си пушех като за световно; нито ми се гадеше, нито световъртеж съм имала. Та така...

# 9
  • Мнения: 332
Честно казано...не мисля ..симптомите ти не ми звучат като моите [аз съм бременна в момента]
Друг е ?-а ,че при всеки те са различни ..НО като цяло има основни ...
...
Що за констатация? Поне после си се поправила...
То се знае, че всеки организъм е различен и не може по твоите симптоми да съдиш за тези на всички останали. Аз също съм била бременна и искам да кажа, че нямах нито един от изброените от теб симптоми. Нещо повече, нямах НИКАКВИ симптоми! Болки в гърдите винаги имам преди да ми дойде; започна да ми се пишка по-често чак в напреднала бременност; никаква умора нямаше, а кипях от енергия; пушеше си ми се - докато не видях двете чертички на десетия ден закъснение, си пушех като за световно; нито ми се гадеше, нито световъртеж съм имала. Та така...
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Честно казано...не мисля ..симптомите ти не ми звучат като моите [аз съм бременна в момента]
Друг е ?-а ,че при всеки те са различни ..НО като цяло има основни ...
...
Що за констатация? Поне после си се поправила...
То се знае, че всеки организъм е различен и не може по твоите симптоми да съдиш за тези на всички останали. Аз също съм била бременна и искам да кажа, че нямах нито един от изброените от теб симптоми. Нещо повече, нямах НИКАКВИ симптоми! Болки в гърдите винаги имам преди да ми дойде; започна да ми се пишка по-често чак в напреднала бременност; никаква умора нямаше, а кипях от енергия; пушеше си ми се - докато не видях двете чертички на десетия ден закъснение, си пушех като за световно; нито ми се гадеше, нито световъртеж съм имала. Та така...

Както винаги съм съгласна с теб Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честно казано...не мисля ..симптомите ти не ми звучат като моите [аз съм бременна в момента]
Друг е ?-а ,че при всеки те са различни ..НО като цяло има основни ...
1- болки в гърдите
2- често пишкане
3- постоянна умора
4- не ти се пуши - ако си пушач естествено
5- леко гаденето и световъртеж..

това е което мога да ти кажа и естествено да си направиш тест след като ти закъснее..
успех!
Ами болки в гърдите има преди М и без бременност;
Пушеше ми се както преди, че и повече
Започна да ми се гади в доста по-напреднал етап от бременността
и т.н., и т.н. Thinking

# 12
  • Мнения: 551
 ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Честно казано омръзна ми всяка втора, на която и закъснее или още по- лошо още не е изчакала закъснението си- да пуска нова тема с въпроса "Бременна ли съм?"
Ами стига вече сте пълнили под форума с подобни има ги доста такива темички.
Сега сигурно някои ще ме нападнат(може би в правото си), но пък в края на краищата тук няма врачки.

# 13
  • Мнения: 221
ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Честно казано омръзна ми всяка втора, на която и закъснее или още по- лошо още не е изчакала закъснението си- да пуска нова тема с въпроса "Бременна ли съм?"
Ами стига вече сте пълнили под форума с подобни има ги доста такива темички.
Сега сигурно някои ще ме нападнат(може би в правото си), но пък в края на краищата тук няма врачки.
Подкрепям те  Peace Тук едва ли някой ще може да отговори на подобен въпрос   Confused

# 14
  • Мнения: 39
ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Честно казано омръзна ми всяка втора, на която и закъснее или още по- лошо още не е изчакала закъснението си- да пуска нова тема с въпроса "Бременна ли съм?"
Ами стига вече сте пълнили под форума с подобни има ги доста такива темички.
Сега сигурно някои ще ме нападнат(може би в правото си), но пък в края на краищата тук няма врачки.
И аз съм на това мнение като твоето!Хората тук питат за проблеми с основание, а някой не им се чака поне 3 дни закъснение и искат веднага да разберат дали са бременни и пускат теми с въпрос на който никой не може да отговори дори във форума да има и медицинско лице! Rolling EyesПо-спокойно момичета трябва търпение! Wink

Общи условия

Активация на акаунт