Моля, препоръчайте добър майстор за поставяне на плочки в баня!

  • 10 576
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Много ни е важно майсторът да прави добри наклони към канала, защото първият майстор не е направил никакъв наклон и водата се стича не към канала, а директно към вратата! Направо безумие!!! fight След всяко къпане пада метене по 10-15 минути, а да не говорим, че не смея да разлея никаква вода в банята. На всичкото отгоре отдолу имаме подово отопление, което означава че старите плочки не могат да се къртят, а трябва да се сложат нови върху старите.... ooooh!

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 585
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315729.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.msg8140820#msg8140820
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280260.msg7019646#msg7019646
 и ощеееееее
 Peace неискан съвет. виж кои съфорумци имат координати на майстори,някои са такива или близките им и на лични по една молба,че и сезона е в разгара Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 581
0896 90 6666
тези ни правиха банята

# 3
  • Мнения: 619
А доволна ли си? Направили ли са добър наклон? Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 581
А доволна ли си? Направили ли са добър наклон? Simple Smile
е да - щом ти давам телефона  Peace
сега е сезон и повечето майстори са заети - чуй се дали имат свободни дни

# 5
  • Мнения: 242
0888858790, 02954873- РОСЕН-страхотен майстор-изпипва всичко като художник, не закъснява, много симпатичен, умен и културен човек-ние сме безкрайно доволни от него Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 135
0896 90 6666
тези ни правиха банята
Пробвахме ги - не сме доволни.  Naughty Дадоха голям наклон на стенните плочки.
Разбира се при други хора може да са се представили по-добре. Това е нашия опит.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 841
Румен - 0877055902, много сме доволни, наистина си разбира от работата, в коридора си сложихме големи плочи, притеснявах се дали ще ги направи добре, страхотно се справи.

# 8
  • Мнения: 65
Аз бих ти препоръчала моят девер. И не защото ми е девер, а защото си разбира от работата. Ел-техник, ВиК, фаянс, теракот - за тези неща се доверявам само на него. В момента правим ремонт, за два дни ми направи банята - стана като картинка. Фотоапаратът не е в мен, за да снимам. Пиши на ЛС ако проявиш интерес, веднага ще ти дам телефона му.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Последните два съвета са съвсем навреме.  Party Crazy
От 10 август 2008 хората сигурно забравиха вече, че баня са правили.  Mr. Green

# 10
  • варна
  • Мнения: 90
Последните два съвета са съвсем навреме.  Party Crazy
От 10 август 2008 хората сигурно забравиха вече, че баня са правили.  Mr. Green
Joy Joy

# 11
  • Сф
  • Мнения: 10 660
голямо препоръчване пада, аз търся обект на мъжа ми и колегата му защото имат пауза между два обекта, значи идват на оглед казват цена и гаранция с години, защото са много добри , проблема за хората които не знаят за какво иде реч е че искат хем да е гот хем да е без пари. А само за справка наклона е елементарно нещо, но май стори от до така както има бани за 500 лв от тези майстори- етнически така да се каже има и за 1200. Всеки си прави сметка.
Ето и тел. 0898 45 10 12, Вальо.

# 12
  • Сф
  • Мнения: 10 660
ох, току що прочетох, че девера е направил банята за 2 дни- пазете се от майстори за 2 дни и 500 лв за баня, за да не страдате после...
нищо лично..

Общи условия

Активация на акаунт