БТ 37.7 4 дни преди цикъл

  • 3 714
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте момичета! Може и да сметнете въпросът ми за глупав, но все пак доста проблеми и въпроси се разискват тук и мился, че мнението ви ще ми е от помощ. Наложи се да направя аборт преди три месеца /мисед аборт/, мъката беше изключително смазваща...та до ден днешен, решихме да се пазим с мъжът ми през въпросните изминали до момента три месеца.Преди седмица ми беше овулацията /разпознах я по безспорната лепкава, белтъкообразна течност/ и на следващият ден правихме секс. Той свърши навън, но после веднага без да се мием започнахме втори път. Смятате ли че има вероятност да е станало нещо??? Необходимо ли е свършването да е станало вътре в мен за да забременея?....или е достатъчно съвсем малко??? .съгласна съм, че въпросът ми е адски глупав и времето ще покаже, но моля ви ми кажете какво смятате. Благодаря ви прдварително.

Последна редакция: вт, 21 юни 2005, 12:03 от Morena

# 1
  • Мнения: 4 362
Достатъчно и съвсем малко за да се получи,също така при положение,че не сте се мили пак има голяма вероятност да попаднат серматоз..

# 2
  • Мнения: 932
Възможно е-да.Но е малко вероятно.А ако си бременна,нека е за добро и си щастлива!И не ти е глупав въпроса

# 3
  • Мнения: 7 718
При повторният акт вероятността да попаднат спермазотоиди /останали в  каналчето пениса/ във влагалището е огромна.
Има голяма вероятност от бременност.
Въпросът ти не е глупав.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Няма да повтарям момичетата .
Искам да ти пожелая успех ! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 539
И да се е получило - не се притеснявай. Колко време ти казаха да се пазите след аборта?

# 6
  • Мнения: 24
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Наистина предположих, че ще сметнете питането за неграмотно и глупаво-а сега искрено се радвам, че не го намирате такова. Докторите казаха да се пазим три месеца. Те точно сега изтекоха, но мен в последният момент ме хвана страх да не би да стане и помолих мъжлето да не правим опити от този месец. Малко след това съжалих, че все пак не пробвахме и нарочно го накарах да не се мием....за добро лииии, за зло лииии....не знам и аз, но времето ще покаже Joy.

# 7
  • Мнения: 24
Здравейте момичета, и яз съм от тръпнещите в очакване на бебче. Преди няколко ммесеца се наложи /по медицински причини/ да направя аборт. Уж се пазихме този месец по време на ову-то, но 2-ят път го започнахме веднага, без да се мием.Вероятността да е станало нещо е супер минимална, та аз още нямам закъснение, но преди малко ми хрумна да си премеря БТ и с учудване видях, че е 37.7 градуса. Спомням си че предишният път като забременях пак по това време показваше подобни стойност. На мен самата ми е притеснено, тъй като никъде никой не отчита подобни стойности. Самата аз не знам какво да мисля и естествено съм се притеснила до безумие какво е станало и защо темп. е толкова висока. Моля помогнете ми с инфо или съвет кога пак да измеря и кое е в границите на нормалното. Благодаря ви предварително
  bouquet

# 8
  • Мнения: 502
light_blue,
не се тормози да мериш температури. Изчакай още 5 дни и ако не ти дойде си направи тест!
Т ти е висока, защото не си я измерила правилно - рано сутрин и т.н., прочети в Библиотеката точно как се мери и коя Т е базална.
Желая ти успех и дано скоро се похвалиш с желания резултат!

# 9
  • Мнения: 3 154
БТ се мери сутрин преди ставане - събуждаш се и хващаш термометъра (за целта си го сложи вечерта някъде покрай теб).
А и само по температурата няма как да се съди бременна ли си или не Confused Ако ти закъснее и температурата си стои висока - тогава да, но преди датата - не.
Успех!

# 10
Привет и от мен Simple Smile
Моето мнение е, че има възможност от оплождане макар процента да е малък, но вероятността да се е получило е реален Blush   
light_blue найстина най-добре си е да изчакаш поне 5 дневно закъснение и да направиш тест...БТ се покачва и стой висока до началото на М, а ако има бременност си остава постоянно висока. Ако решиш да продължиш следенето на БТ е хубаво найстина да спазиш указанията за нейното мерене, както те съветват Nadejda и Sunshine тъй като това е найстина важно. 
Инъче искренно ти желая БТ да остане постоянно висока  Wink

# 11
  • Мнения: 3 092
 И аз се присъединявам към пожеланията за висока температура и Бебо но и моят съвет е да изчакаш много е рано да се каже каквото и да е
Късмет! newsm53

# 12
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе това си е доста висока температура. Проследи я и ако случайно продължава да е такава, а бременност няма задължително се консултирай с гинеколог, защото това да не е някакво възпаление?!

Общи условия

Активация на акаунт