Как да отслабна в кръста?

  • 5 631
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Искам да си махна "любовните дръжки". Навсякъде изглеждам добре, но си имам и малки любовни дръжчици. Дайте съвет за скоростно премахване. Само изпробвани съвети пишете!

# 1
  • Мнения: 673
Кардио всеки ден. За препоръчване колело или вело.

# 2
  • Мнения: 1 885
Мдам.. може и степер или кростренажор. Те се махат последни. Като бях по-пълничка изглеждаше, че талията ми е най-слабичка. Сега като заслабнах в дупето краката и ръцете и на мен ми останаха малко дръжки. Пак имам талия, но не изглежда така кръшна  Mr. Green Иначе корема ми е плосък като дъска, макар че няма да са му излишни повечко коремни преси  Rolling Eyes

Ето още малко упражнения, но задължително съчетани с кардио:
http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

Аз ги правя преди кардиото... от днес почнах де  Rolling Eyes
Никакви упражнения с дъмбели обаче, че имам страх от увеличаване на мускулите.

Може да се опита и тренировка с термоколан или наелон около кръста. Казват, че много помага, други го отричат.

# 3
  • Мнения: 673

Никакви упражнения с дъмбели обаче, че имам страх от увеличаване на мускулите.

Може да се опита и тренировка с термоколан или наелон около кръста. Казват, че много помага, други го отричат.

ЗА тежестите! ПРОТИВ найлони  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 885
Аз пък не съм сигурна за наелоните, не че ще тръгна да се увивам или да си купувам колани (мисля, че когато искам тренировките са ми достатъчни), но при някои хора и с постоянство има ефект.
Един мой приятел обаче твърди, че заради бягане с наелони му се е появила киста на опашката. Кой знае  Rolling Eyes

Дъмбели ползвам за ръце, гърди и гръб само... Не смея за тия мускули отстрани.

# 5
  • Мнения: 77
За талията ти препоръчвам обръч. Thinking
Лесно е,забавно е,не много изморително.
Аз от скоро използвам и вече забелязвам добри резултати.
С обръч не се образуват мускули а се топят мазнини.
А и с обръч се набляга на талията,щом само там ти е проблема.
Успех ! bouquet

# 6
  • Мнения: 52
това с обрача е добра идея ,само дето от дете не съм въртяла.но си заслужава човек да опита

# 7
  • Мнения: 77
И аз имах спомени от дете за обръч,но в никъкъв случай не се оказа толкова лесно както от децките ми спомени. Joy
Но нали казват с постоянство всичко се постига. Днес малко,утре малко и постепинно свикваш.
Аз първия път като пробвах ужас нищо не се получи .EmbarassedИ си помислих не никога няма да мога да завартя този обръч,освен да стана пак дете.
Но вече станахме приятели с обръча и мисля вече да сме неразделни докато отслабна а и след това.

# 8
  • Мнения: 1 243
Kолко време го въртите този обрач, момичета?  Rolling Eyes Въженцето също е добра идея. Ще подскачаме и ще се връткаме!  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 885
Хубави обръчи има на Герена и в базара до Герена. Такива за гимнастички, но не знам колко струват.

В този дайт има интересни нещица въженца и т.н
http://www.sportdepot.bg/products/fitness/accessories/rehabilita … der=up&page=2

Мисля си, че и бейлиденса ще оформя добре корема и отстрани.  Thinking

# 10
  • Мнения: 148
ЗДРАВЕЙТЕ   bouquet
и аз съм за обръча, току що прочетох старата тема и явно има доста добри ефекти, ако не друго ще е доста емоционално ,а всички знаем че смеха е като коремна преса newsm62
тряббва само да си купя но в сряда ми се очертава излизане и непременно ще потърся от тези тежките
За бейли денса съм чувала същото (че помага)
Така че яко обръч и чупки в кръста Grinning и ни вижте след няколко месеца newsm44
Ако още някой се навие за обръча ще се радвам да обменяме опит
спокойна вечер дами Hug

# 11
  • Мнения: 5
Извинявайте, че така нахлувам, но къде мога да си закупя дървен обръч? newsm78

# 12
  • Мнения: 148
chudna в старата темичка имаше доста места изписани ,но не мога да я отворя в момента
Ти за отслабване ли искаш да въртиш?Защото ако е така в детските магазини имало някакви с течност вътре и пак са тежки,щом се освободи малко темата ще ти дам линк към нея Hug

# 13
  • Мнения: 3 641
Искам да си махна "любовните дръжки". Навсякъде изглеждам добре, но си имам и малки любовни дръжчици. Дайте съвет за скоростно премахване. Само изпробвани съвети пишете!
Можеж да ги махнеш с ежеднвено каранена велоергометър поне  25 мин + комбинация от упражнение.
Ако те интересуват упражненията мога да ти напиша на лични Peace

# 14
  • Мнения: 4 678
Кардио+правилно хранене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт