Давайте цветни идеи за детски стаи - 5

  • 47 457
  • 282
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 1 425
Пльос и аз тук....... Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 092
Наблюдавам ви Laughing

# 4
  • Мнения: 824
И аз да се запиша, че ще поръчваме и ние обзавеждането за детската стая. Но не съм избрала още какви да са цветовете ooooh!

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашата детска май ще е в жълто и синьо  Thinking

# 6
  • into the blue
  • Мнения: 771
Нашата ще  е в лилаво и  синьо,надявам се другия месец да се отчета със снимки   Party

# 7
  • Мнения: 4 292
И аз бях в чуденка за цветовете. В крайна сметка реших, че мебелите ще са в бяло и синьо. Банално, може би, но мъжът ми отказа да са в избелен дъб, както ми се щеше. Този път реших да го послушам, от мен да мине.  Laughing
За съжаление, нашето детско обзавеждане ще пристигне чак октомври към края. То всъщност още не съм го и поръчала, ако трябва да бъда честна.  Crazy

# 8
# 9
  • Мнения: 1 640
Хайде на идеите-запис.
 Моята щерка пък няма търпение и все пита къде й е стаята.Засега сме поръчали новата врата и ест.паркет,после ще боядисваме и накрая /за десерт/ ще отидем да купим  дет. мебели,само дето няма консенсус по въпроса кои точно да вземем.Колебанията продължават.

# 10
  • Мнения: 343
И аз в кюпа.

# 11
  • Мнения: 163
цоп и аз

# 12
  • Мнения: 229
И ние в очакване ... останаха бюрцето и една ракла, и килима, и пердето, и украсата ... Много се проточи, бе ...

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И нашият майстор окончателно взе размерите. Тези дни очаквам да ми каже колко ще излезе като цена и да започва да го работи това детско, че децата вече нямат търпение. През това време ще им сменим дограмата, ще слагаме изолация, накрая и боядисване, много работа ни чака.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт