Какво се случва с националите ни по волейбол?

  • 12 292
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Някой знае ли нещо? Къде е Пламен Константинов? Какво се е случило?

# 1
  • Мнения: 3 153
Официалната версия е, че няма да играе до края на олимпиадата (сигурно) по здравословни причини, но според мен след кръвните проби, които им правиха, може да са го хванали с допинг. Много жалко наистина!

# 2
  • Мнения: 4 187
Здравословни проблеми ми се въртят из главата!

# 3
  • Мнения: 7 837
Не вярвам да е толкова тъп, та да вземе допинг.
Може да се е понапил и да са се скарали със съотборник за жена. По-правдоподобно звучи  Laughing

# 4
  • Мнения: 24
И на мен не ми се вярва да е допинг. Чу се, че Пламен вече се прибирал към България. Кофти работа Sad

# 5
  • Мнения: 3 826
ако беше допинг да е гръмнало навсякъде , изпокарали са се вътре ,
то трима българи на едно място .....
още преди олимпиадата имаше скандали , с треньора беше тогава ...

# 6
  • Мнения: 7 837
Не се прибира. Дори лекарят на отбора не е казал категорично, че няма да играе. Ще е ясно до няколко дни.
Лично аз се надявам, да излезе поне в мача срещу Щатите.

# 7
# 8
  • Мнения: 772
Каквото и да е,дано не се отрази на отбора много!Стискам им палци и много им се радвах днес.Може и да не се разбере какво се случва,но все си мисля че от някъде ще изтече нещо..

# 9
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Във форума на Пламен Константинов пише, че е имало сбиване между него и Мартин Стоев  Shocked...
На пръв поглед звучи фантасмагористично, но пък Пламен да липсва от залата, където играят съотборниците му и да не ги подклепя  Thinking, каква ли би била причината?

Другото съмнение е, че Пламен е пил някакви лекарства на своя глава, за които докторът на отбора като е разбрал, се е усъмнил, че ще дадат положителна допинг проба.

Обаче мистериите продължават  Thinking, щото Пламен липсвал от селото  ooooh!


Цитат
НОВА МИСТЕРИЯ ОКОЛО ГИБОНА
Капитанът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов не е присъствал на вечерята на състава ни в Пекин, не е бил забелязан и в Олимпийското село или в близост до дом номер 13 А, където са настанени родните олимпийци.



Отпадна и един от вариантите, които имаше, за тайно прибиране на Гибона в България, според който той се е качил с двамата ни колоездачи и Анатоли Гуйдя от Пекин през Москва за София. Евгени Балев и Даниел Петров завиха пред Гонг вече на българска земя: „Пламен не беше в самолета, не сме го виждали на летището.”


Има и вариант в последния момент Гибона да е бил разубеден или сам да е решил да не предприема завръщане, а да изчака.



Въобще не искам да влизам в ролята на клюкарка, но  ooooh! Пламен Константинов ми е любимеца в отбора  Outta Joint

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 23:29 от Lioness

# 10
  • Мнения: 31
Дано Пламен Константинов се възстанови бързо. Какво ли още ще се изговори за него. Най-добре е той да излезе и да каже какво е станало и как се чувства, защото ще има още спекулации.
Снощи казаха, че има вероятност и да се оправи, но за сега не се очаква да играе в срещата срещу Япония на 12-ти.

Вчера момчетата играха мнооого добре с Китай. Не знам дали сте гледали всички срещата, но беше невероятно. Не си пролича много липсата на Пламен.
Бихме ги с 3:1, като третия гейм им го подарихме направо Simple Smile
Много добра среща беше  yesyes

# 11
  • Мнения: 2 018
По едно време си мислех, че може и да се е скарал с треньора, но не е това.

Най-вероятно е допинг!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз се надявам всичко да е наред и Пламен да се върне бързо в отбора. Praynig Peace

# 13
  • Мнения: 1 715
Аз също предполагам,че е допинг.Как онзи ден беше толкова ентусиазиран на изпращането на летището и изведнъж се разболя.То верно човек за минути може да се разболее,но за спортистите се знае,че играят и с 40 градуса температура и с тежки контузии натъпкани с обезболяващи.Така,че и аз съм за версията с допинга.Въпреки,че и тази с боя не е за изключване.
Поздравления за отбора за вчерашната победа! newsm44 bg

# 14
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, не знам какво точно се случва, но дано се оправят нещата и то по-скоро. Мисля си, че Пламен е професионалист и силно се надявам да не се е стигнало до разправии, скандали или бой с друг състезател или треньора. За допинг.... също ми се струва малко вероятно. А това че не беше в залата при първия мач..... единственото обяснение би могло да бъде, че му е криво, дето не може да играе и не може да гледа отбора как играе без него .... Абе странна работа. Ако е някакво заболяване или контузия, дано се възстанови бързо и да се включи в следващите мачове.

Общи условия

Активация на акаунт