Може ли със задна дата да се изплащат детските надбавки?

  • 3 505
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 966
Забравих да подам молба за детските надбавки .И сега 2 месеца по-късно се сетих  Embarassed  До 1-2 дни ще подам молбата и декларациите от работата на мен и таткото.
Искам да питам мамите които знаят може ли със задна дата да ми изплатят надбавките?

# 1
  • Мнения: 8 999
Твърно НЕ. И на мен ми се случи така и просто загубих парите.

# 2
  • Мнения: 11 003
Не може, за съжаление. Confused За малко да ми се случи, но хванах крайния срок.

# 3
  • Мнения: 966
благодаря ви за бързите отговори и аз така мислех ама все пак се надвах че може нещо да се направи......здраве да е това са само пари  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 496
Твърно НЕ. И на мен ми се случи така и просто загубих парите.

Губят се само парите за пропуснатото време, нали? Например ако съм закъсняла с един месец, го губя само него? Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Да,губи се само изтървания месец/и.

# 6
  • Мнения: 4 496
И още нещо искам да питам. Дано не оспамя темата на дамата... Rolling Eyes

Все още ли искат бележка от училището, че детето е записано за следващата учебна година/когато става дума за ученик?/ newsm78

# 7
  • Мнения: 3 018
Аз ще подавам сега през август и ми издадоха бележка, че е ученичка за 2007/2008, явно няма още за новата учебна година.

# 8
  • Мнения: 4 496
Тоест, че детето е ходило редовно на училище ли? Докъде стигнахме... ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 018
Ами да ти кажа, те ми го издадоха учителки дето никога не съм виждала, не директор или класната на детето, просто ме питаха в кой клас е, а на самата бележка пише "...в уверение на това, че е ученичка за уч. 2007/2008 година". Даже не пише в кой клас е била, това сега го виждам, дано не направят проблем.  newsm78
А иначе мисля, че имаше изискване детето да няма май повече от 5 неизвинени отсъствия, за да може да се вземат детски.

# 10
  • Мнения: 9 973
старите месеци се губят

# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
За съжаление, и моят отговор е : НЕ. НЕ МОЖЕ   Sad

Общи условия

Активация на акаунт