? ЗА ФРИЗО НА

  • 1 685
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте, мамчета,
Ние сме на два месеца.Храним се 6х130 млл с Фризо НА.Имам чувството, че това мляко не засища беба, защото когато е будна една издръжа 3 часа, а като спи го няма този проблем /през нощта 12-6/.С това мляко ни изписаха без доказана за момента алергия,а можеби превантивно.Напхравих няколко опита да убедя педито да го сменим, но за сега неуспешни.Как мислите по въпроса дали е възможно това? Някой хранил ли е с такова мляко и до кога? Благодаря

# 1
  • Мнения: 14 471
аз храня с това мляко, но не съм забелязала да не засища. е дъщеря ми веднъж яде 100 мл, друг пък 180, понякога огладнява и на втория час ( много рядко), но яде на около 3 часа.
при нас също няма алергия, препоръчаха ни го превантивно тъй като получи диария от друго АМ

# 2
  • Мнения: 1 763
Хранех го с такова 5 месеца. Имаше съмнения за алергия, напълно неоснователни спред мен, но не исках да го сменяме. На 5 месеца по съвет на педи го сменихме. Моят съвет е да пробваш да даваш по 150мл АМ.

# 3
  • Мнения: 259
И аз те съветвам да увеличиш малко количеството.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Седми месец сме с това мляко пак заради предположение за алергия - аз лично пробвах да го сменя, но малката не дава и така си останахме на него. И според мен качи количеството мляко.

# 5
  • Мнения: 2 334
И аз те съветвам да увеличиш малко количеството.
Peace

# 6
  • Пловдив/София
  • Мнения: 91
Здравейте.
И аз искам да питам.От вчера давам Фризо НА,ама сама реших да сменя Фрисолака.Дали ще има някакъв проблем?
Не знам защо реших така,стори ми се по-добро това АМ и го смених.

Мерси предварително   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 334
Здравейте.
И аз искам да питам.От вчера давам Фризо НА,ама сама реших да сменя Фрисолака.Дали ще има някакъв проблем?
Не знам защо реших така,стори ми се по-добро това АМ и го смених.

Мерси предварително   bouquet

Според мен ако детето ти няма никакви проблеми и по точно съмнение за каквато и да е алергия не е много разумно да даваш хипоалергенно мляко Peace

# 8
  • Пловдив/София
  • Мнения: 91
malkata Viki мерси за отговора.
И с педиатърката говорих и тя ме посъветва да не давам НА,ако няма показатели за това.Ще се връщаме към Фризолака  Peace

# 9
  • Мнения: 5
Здравей  Grinning  И моето детенце е на ФРИЗО НА отначало също не я засишташе и много се запичаше от него . Педито ми препоръча да добавям по малко ФРИЗОВОМ .На 120мл. слагам 3л.ФРИЗО НА и 1л.ФРИЗОВОМ и сега е по добре дори и не повръща.

# 10
  • Мнения: 2 334
malkata Viki мерси за отговора.
И с педиатърката говорих и тя ме посъветва да не давам НА,ако няма показатели за това.Ще се връщаме към Фризолака  Peace

Добро решение Peace

# 11
  • Мнения: 354
Аси е на НА от самото начало - изобщо не е имал проблеми - дори хапваше по-малко от нормата. Вече се замислям да го сменям с обикновен Фризолак, защото симптомите отшумяха.
Аз също те съветвам да увеличиш порцията, ако и тогава не стане може да се замислиш за смяна с друго НА мляко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт