Въпрос за лохиите

  • 1 261
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 974
Момичета, родих на 11.06 със секцио, всичко е перфектно, но лохиите като че ли ми спряха...възможно ли е толкова скоро да съм се изчистила? Или пък отново ще започнат? От два дни няма никой newsm78
Търсих инфо чрез търсачката, но обикновено момичетата имат проблем с продължителни лохии, а не с кратки...?
Да ходя ли на лекар, нямам други оплаквания?

# 1
  • Мнения: 592
Иле моите лохии намалиха преди ниаколко дни, после си смениха цвета и намалиха още повече, а преди няколко дни започнаха пак червени реки. Какво да ти кажа, само знам че при мен продължават все още, намаляха сравнително, но си продължават. Това което ме притесни беше преди няколко дни като си смениха цвета и станаха кафеникави, после бледо жълти, уфффф мразя ги най много от всичко май май. Дано по-скоро да се спрат вече, но ако искаш консултирай се с гениколога си по телефона ако не ти се разкарва, мисля че той ще ти даде най-правилен съвет.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 313
и моите така спираха за по ден два и после пак се започва,;акам вече тази гадост да свърши.А получавала ли е някоя от вас кръвоизлив време след раждането,защото на мен ми се случи и ми е интересно как са реагирали други доктори на това.Извинявам се, че въпроса го пускам в тази тема, но е най-близо до темата

# 3
  • Мнения: 218
И аз родих със секцио и при мен толкова бързо спряха лохиите. За около 10 дена. И даже ми беше чудно защото първо след раждането бяха много слаби и второ много бързо спряха -чувала бях, че продължават по дълго време.

# 4
  • Мнения: 1 800
При мен бяха около 20 дни. Секцио съм раждала. Като последните няколко дни съвсем слабо, почти нищо.

# 5
  • Мнения: 221
не се притеснявай за лохиите,защото щом си раждала секцио,инволуцията на матката,т.е прибирането и е по-бавно. Аз родих нормално през октомври и този период продължи 21 дена,не се притеснявай и успех при гледането на бебо

# 6
  • Мнения: 35 951
уф, и моите спряха от 4 дни, а родих на 15 със секцио!!!

# 7
  • Мнения: 179
Аз също родих със секцио и при мен спряха за около 20 дни. На 15-ия ден след раждането бях на контролен преглед и като казах на лекарката си, че лохиите ми са много намалели, тя ме похвали и каза че това било много добре.

# 8
  • Мнения: 220
И аз родих със секцио (на 26.04.), но лохиите ми продължават да текат - вече 63 дни. Това е доста по-лош вариант. Май трябва да отида на лекар.

# 9
  • Мнения: 1 547

Божеее, вие сте щастливи! Аз все още не мога да кажа, че са ми спряли. Родих на 20 януари със секцио. Даже вече имах една менструация. Но нещо продължава да си тече  ooooh! Гадна работа. Ходих на лекар, правих си изследвания - всичко ми е ок, даже много по-добре отпреди да забременея. Но кърмя - май това има значение  Wink

Общи условия

Активация на акаунт