четириизмерен видеозон-Пловдив

  • 4 692
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте!Може ли да ми кажете къде в Пловдив има четириизмерен видеозон?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 37
4D ИМА ВЪВ ВМИ,СЕЛЕНА И ТОРАКС  PeaceЗА МЕДИКУС АЛФА НЕ СЪМ СИГУРНА

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 15:39 от eli_toshevska

# 2
  • Мнения: 533
Знам че 4Д има в Селена ВМИ Медикус Алфа аз лично съм ходила в Селена и Медикус Алфа и съм най-доволна от Даскалов В Медикус още повече тогава беше и съпругата му и ми разясняваше всичко което виждам тя е анатом и води лекции в Медицинския

# 3
  • Мнения: 3 453
Знам че 4Д има в Селена ВМИ Медикус Алфа аз лично съм ходила в Селена и Медикус Алфа и съм най-доволна от Даскалов В Медикус още повече тогава беше и съпругата му и ми разясняваше всичко което виждам тя е анатом и води лекции в Медицинския

  Аз също бях при него!Очарована съм!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 900
ВМИ, Паскалева и Корсемов. Peace

# 5
  • Мнения: 6 206
Друго нещо за ВМИ - бъдете сигурни, че ще ви гледа Корсемов.
Когато на сестра ми й и правиха операция там, я е гледал той и тя е много доволна...
Също си бях записала час за там месец преди това при него и о, изненада нямало го.
Гледа ме жена, д-р Райчева, която не я знам какъв специалист е, отделно не говореше и накрая на 2 на 3 ми обясни, все едно съм от циганките. Особено сестрата се държа доста менторски. Все пак имам претенции, че съм интелигентна жена, и можеха да ми обяснят като на хората. Това се водеше ФМ, за която платих 70 лв. Всеки един обикновен преглед при д-р Даскалов е със същата продължителност и той прави същите неща, замервания. Имам клипове и снимки и от двете. С разликата, че той обяснява много повече.
Като състояние на апаратите не знам какво е, кой е по-добър, не мога да говоря.
Но пак казвам за ВМИ - правете сигурно, че лекарят, който сте избрали, ще бъде той. Дори сутринта се обадете да видите там ли е.

# 6
  • Мнения: 384
Каспър,много си права,за съжаление.
Но така е през отпускарския сезон.Съжалявам!

# 7
  • Мнения: 362
В "Медикус Алфа" е най-новия апарат за 4D.Аз ходих миналата седмица и определено съм доволна.

# 8
  • Мнения: 6 206
Каспър,много си права,за съжаление.
Но така е през отпускарския сезон.Съжалявам!

А, нищо това са бели кахъри! Simple Smile
Доколкото ми обясниха, самият доктор бил в болнични заради някакви проблеми с ръцете. Все пак човек не си избира кога да се разболее. И може би се и подразниха, че търсих точно него.
Истината е, че можех да се върна в друг ден, но състоянието тогава не позволяваше много обикаляне насам натам.
Минало, заминало.
Да си износя и родя здраво бебе, пък накрая кой гледал, какво видял, не е толкова важно.

# 9
  • Мнения: 534
В "Медикус Алфа"  при д-р Даскалов и в Селена независимо при кой доктор ще идеш  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 900
Да си износя и родя здраво бебе, пък накрая кой гледал, какво видял, не е толкова важно.
Много си права. Аз също не съм доволна от лекарката която ме гледа, точно за това казах конкретни имена на лекаря. Защото апаратурата може и да е много добра, но когато този които гледа не разбира...
Аз още си пазя документа където пише, че Божидар е момиче. Joy

# 11
  • Мнения: 6 206

Аз още си пазя документа където пише, че Божидар е момиче. Joy

А представи си щом една пишка не могат да видят, какво да очакваш за важните неща, за които отиваш.
Затова ако състоянието ми позволяваше, бих отишла в София. За да диагностицираш и да се водиш, че правиш ФМ, трябва да имаш опит и знания, нито ще им искам обяснения, нито клипчета, нито полове... Само да гледат органите, които са важни и да кажат, че е ОК.
В моя случай броя още една бременност без ФМ.
И вярвам на д-р Даскалов само относно ехографа.

# 12
  • Мнения: 728
В Медикус Алфа има 4Д,а д-р Даскалов е чудесен специалист и един от добрите ехографисти.

# 13
  • Мнения: 1 900
Каспър слава богу при мен нямаше проблем, но това ми го казаха другите двама лекари. Единия по ЗК на обикновен ехограф, другия Кръшков в Селената също на обикновен. По времето което аз ходих имаше само във ВМИ и Торакс, като на Торакс не е 4, а 3Д и правят записа на видеокасета.
Ако имаше нещо което да ме притеснява и да исках сериозен преглед за състоянието на бебето щях да отида в София. Иначе аз този преглед го направих просто така, заради идеята да видя лицето на нероденото си дете.
Не съжалявам като цяло защото ще ми остане спомен, но съжалявам, че точно в този ден беше тази "специалистка", защото ако имаше нещо сериозно е можела и да го пропусне.
Незнам до колко е добра като цяло, но явно нямаше опит с ехографа.
После като казах на лекаря по ЗК той се смееше и ми каза: виждам идеално простатната жлеза на бебето ти, няма начин да е момиче. Незнам какво и къде точно е виждал, но се оказа прав.

Общи условия

Активация на акаунт