БАРСЕЛО РОЯЛ БИЙЧ или ИБЕРОСТАР СЪНИ БИЙЧ РИЗОРТ

  • 1 548
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Някой бил ли е в някой от тези хотели или да има отзиви за тях?Кой бихте ми препоръчали?Предстои ни да ходим на почивка и се чудим кой от двата хотела да резервираме.Интересува ме като база, храна, басейните дали са хубави, скрива ли се слънцето от басейна рано, понеже сме били и в други хотели и в 16:00 часа басейна беше на сянка.Много благодаря на всички включили се предварително.

# 1
  • Мнения: 1 267
мога да дам съвет само за сянката, която те интересува. предвид разположението на хотелите, при Съни бийч резорт, ще се радвате на по-дълго слънце.

# 2
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти за отговора.Резервирахме в Съни Бийч Резорт.В неделя тръгваме.Мога да дам отзиви като се върнем

# 3
  • Мнения: 1 267
tincheto, желая ви приятна почивка. работя във фирма, която се явява доставчик на хотела. личното ми мнение е, че трябва да сте доволни, но не мога да дам гаранция. плажът е на една ръка разстояние. познавам нещата откъм "кухнята" и ми се ще да чуя отзивите на един турист като теб. след почивката се разпиши. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти.Непременно ще пиша.Най-вече ме притесняваше кухнята, но каквато такава.Надявам се да е добра.Все пак е от световно известна верига.

Общи условия

Активация на акаунт