PVC дограма

  • 5 165
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Мами, здравейте...моля за съвет и помощ....споделете от коя фирма в София сте доволни при слагането на дограмата във вашите домове...Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 528
    nasinka ,здравей
има доста отзиви .прочети ако искаш и използвай:
======БИБЛИОТЕКА====== (Прочети, преди да попиташ!)
Експертно Търсене


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293231.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272228.0
........от този подфорум а  има и от другите подфоруми. Peace

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 11:20 от 6o6ul40

# 2
  • Мнения: 2 992
Насинка,

Знам какво е ровене. Аз преди месец бях на твоя хал. Рових, четох  newsm78 newsm78, събирах оферти  Thinking и пак четох. Исках хем да е немска, хем да не е убийствено скъпа. Спрях се на Трипласт и не съжалявам, отговориха на всичките ми изисквания

# 3
  • Мнения: 852
Дограмата при нашите също е от Трипласт.Много сме доволни,дограмата е Тисен 5 камерна с обикновени стъкла.

# 4
Здравейте,

От нашето проучване (засега само онлайн) сме се спрели на дограма Века от фирма Мултитех - София. Мислим да сложим петкамерна дограма с К-стъкло и външни ролетни щори. Ще се радвам да споделите мнения, особено за фирмата.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 116
Здравей,
Миналата година и аз събирах мнения за дограма. В крайна сметка избрахме фирма Вентакс с дограма Века, 5-камерна, К-стъкло. Доволни сме. Нямаше никакви проблеми със сроковете, които бяхме уговорили. Всичко е наред за момента, а вече мина почти година. Бяхме се спрели на няколко фирми - Вентакс (Века), Скайлайн (Декьонинк), Юнипласт (Кьомерлинг). Освен това на Стройко посетихме щандовете на Агнесика Пласт (Кьомерлинг) и една фирма с дограма Гелан (но не Братя Градеви). След разговорите с представителите на различните фирми, избрахме Вентакс - в най-голяма степен отговориха на всички въпроси. Иначе първоначално аз исках дограмата да е Кьомерлинг или Декьонинк, но след разговори с различни хора постепенно изключихме Скайлайн, Агнесика пласт, Юнипласт. Важно е каква е дограмата, но много важни са стъклата и обковът (ако например Кьомерлинг на Юнипласт беше с обков на Siegenia, а не на G-U - най-вероятно щяхме да изберем Юнипласт), също толкова важно е кой и как поставя дограмата. Ако можеш изчакай до края на октомври, когато е Стройко - можеш да отидеш и да посетиш щандовете на няколко фирми и да говориш с консултантите им, освен това по време на Стройко фирмите-изложители предлагат дограмата с отстъпка. Полезна информация за дограмите имаше в едни форуми за дограма - www.dograma.bg, http://forum.imoti.net - форум Строителство/ремонти, както и в руски форуми.
Успех!

# 6
  • Мнения: 9
Ние се спряхме на дограма СкайЛайн Голд- включваща 5 камерен профил Zendow на белгийската фирма Декьонинг със заоблени форми от вън и отвътре, със сиво уплътнения коекструдирано на самия профил, немски метален регулируем обков на Сигения, троен стъклопакет 41 мм с подобрени термо и звуко изолационни показатели. ПВЦ рамката е реализирана с новата технология на слепване на ПВЦ прозорци, при която видимия шев на ъгъла е само 0.2 мм и е абсолютно незабележим и фин. Съответно с безплатно гаранционно поддържане от 5 години.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 980
Дограмата вкъщи е от Братя Градеви - Gealan. Слагахме я 2005год., до сега не сме имали проблеми...Като цени няма сми да ти ги казвам, защото е било отдавна. Външните ролетни щори и те са от там. Щората на спалнята на моменти малко заяжда при спускането, ама не е болка за умиране...Останалите са ОК.
Вчера подписах договор с тях и за интериорни врати, да видим какво ще направят...

Общи условия

Активация на акаунт