Някой знае ли нещо-в Пловдив евакуиран обгазен квартал???

  • 1 486
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 174
Сега казаха,че ще има подробности в късните новини по Нова телевизия.
Някой знае ли нещо? newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 972
аз незнам  Thinking

# 2
  • Мнения: 936
Доколкото знам, снощи се е запалила някаква цистерна. Може би е била с химикали. Това става в кв. Гагарин, имало е и евакуация на хора.

# 3
  • Мнения: 1 174
Да сега казаха по новините.Евакуиран е бил целият квартал Гагарин.Някаква цистерна изпускала серен диоксид.Чак сега казаха Thinking

# 4
  • Мнения: 1 941
Такааааа. Йоана, това че ти чак сега научаваш новината съвсем не означава, че тя не е била съобщена. Естествено, че темата се нищи по медиите от рано сутринта. И квартала не е "Гагарин", а “Гаганица".

# 5
  • Мнения: 936
Къде е тоя квартал? За пръв път го чувам.

# 6
  • Мнения: 2 212
Нищо не съм чула, нито разбрала. Сега от темата и наистина квартал Гаганица също чувам сефте ...

# 7
# 8
  • Мнения: 2 212
Е, след като видях темата, много ясно, че прочетох и порових в нета за инфо...но иначе нали се сещащ, че няма как да се събудя и да тръгна да търся информация дали случайно някой квартал не е обгазен, а по принцип не чета новинарски сайтове, та няма как да науча предварително...и все пак така и не ми стана ясно кой е въпросният квартал.

# 9
  • Мнения: 1 785
И аз сефте чувам за такъв квартал, но ми се стори от показаните кадри, че е между стъкларсския завод и Ален Мак, към Карловско шосе. Те са едни порутени, откъснати от света къщурки. А пътят, ако изобщо може да се нарече такъв, е в окаяно състояние. Дефакто такъв няма.

# 10
  • Мнения: 6 991
Кхъ, това е до нас  Confused Дано нашите са добре Rolling Eyes
http://bgmaps.com/map.asp?sid=ab8b996ecc8b7bad35bb0563872ec816&a … me=&grid=m15k

# 11
  • Мнения: 1 941
ester, разбира се че не очаквам от теб след като се събудиш да започнеш да търсиш дали е имало обгазен квартал през ноща.
Но, всъщност за да научиш новината изобщо не е нужно да ровиш - цял ден гърми информацията по която телевизия или радио си избереш. А, накрая излиза някаква жена тук и заява - Чак сега го съобщават! Алооооу, а ти къде бля цял ден мадам?

# 12
  • Мнения: 3 675
Аз за първи път чувам такова нещо, дано да не е сериозно.Че като си спомням какъв ужас беше с хепатита, дано да няма последствия за здравето на хората, които живеят там.

# 13
  • Мнения: 6 991
Майка ми каза, че нищо не са разбрали, чак по новините са чули.
 Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 174
ester, разбира се че не очаквам от теб след като се събудиш да започнеш да търсиш дали е имало обгазен квартал през ноща.
Но, всъщност за да научиш новината изобщо не е нужно да ровиш - цял ден гърми информацията по която телевизия или радио си избереш. А, накрая излиза някаква жена тук и заява - Чак сега го съобщават! Алооооу, а ти къде бля цял ден мадам?
Лично аз,цял ден гледам двете си деца,нямам много време за радио и телевизия и след като и тук не видях да има нещо коментирано си помислих,че е станало същата вечер(снощи)Освен това в 22 по БТВ нищо не казаха Peace
П.П Явно новото име на квартала е Гаганица и аз не го бях чувала,всички му казват Гагарин,даже и така го съобщиха в новините.

Общи условия

Активация на акаунт