Някой махал ли е бенки от лицето си?

  • 8 673
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 554
Това ми е въпроса,искам да си махна 3 бенки от лицето Rolling Eyes
каква е процедурата и т.н.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И мен много ме интересува, но ме е и страх.

# 2
  • Мнения: 1 554
не ме е страх,но едната почна да расте,силно ме интересува Praynig

# 3
  • Мнения: 3 830
Оу, щом е започнала да расте, тичай при специалист. Не искам да те плаша, но не е хубаво да ти расте. Виж дали около нея или върху нея е зачервено. Ако е почервеняло, тогава не се колебай и отиди на дерматолог.

И аз искам да махна 2-3 от лицето. Пречат ми при миене, чистене, гримиране. Много често ги разкървавявам, а това хич не е безопасно. Трябва в скоро време да се организирам и да ходя да ми махат от лицето, гърба и ръцете.
Ако някой е съгласен, може да се кооперираме и да ходим заедно някъде. Peace

Знам за една много хвалена тук и на други места докторка - Д-р Попова.

# 4
  • Мнения: 1 554
не е червена,същата си е само че по - голяма,а и има косъмчета които излизат от нея,аз ги скубя Rolling Eyes точно от лявата страна на брадичката са ми и трите които искам да махна Tired

# 5
  • Мнения: 3 830
не е червена,същата си е само че по - голяма,а и има косъмчета които излизат от нея,аз ги скубя Rolling Eyes точно от лявата страна на брадичката са ми и трите които искам да махна Tired

Еее, те по принцип си нарастват бавно с годините, особено ако често са изложени на слънце.
Аз помислих, че както си стои мирно и кротко, изведнъж е започнала да се уголемява.

# 6
  • Мнения: 1 554
а не, не,но не се харесвам искам да ги махна Peace бяха малки точици ,а с годините растат Outta Joint

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Махала съм си. Преди няколко години ми се появи сякаш от нищото върху долната устна. Естествено веднага хукнах да го разкарам това нещо. Само че това не се прави от дерматолог. Мен ме оперира лицево-челюстен хирург. Не е сложна манипулацията, местна упойка, 2-3 шевчета. Обикновено бенките ги пращат след отстраняването да ги изследват дали са доброкачествени или злокачествени.

# 8
  • Мнения: 141
Миналото лято като забременях ми се появиха за отрицателно време бенки по врата, така се притесних, ей така от нищото се появиха и си мисля дали няма някакви избелващи или тем подобни кремове с които да се мажат и да се "изгарят"?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 100
Аз си махнах една над устната отдясно.Мисля,че беше нещо подобно на изтъргване,не болеше .Сложиха ми локална упойка.Не е страшно.Имам още една и смятам есента да отида и за нея.

# 10
  • Мнения: 1 554
Разбирам,а къде ходите,клиника,болница,какъв специалист ползвахте?

# 11
  • Мнения: 2 229
не е червена,същата си е само че по - голяма,а и има косъмчета които излизат от нея,аз ги скубя Rolling Eyes точно от лявата страна на брадичката са ми и трите които искам да махна Tired

Това знам, че е лошо, ако излизат от самата бенка и се скубят...

# 12
  • Мнения: 1 554
не е червена,същата си е само че по - голяма,а и има косъмчета които излизат от нея,аз ги скубя Rolling Eyes точно от лявата страна на брадичката са ми и трите които искам да махна Tired

Това знам, че е лошо, ако излизат от самата бенка и се скубят...

незнам до колко е вредно ,но са едни дебели и черни затова ги скубя ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 322
Аз ще махам, но не на лицето. Имам час при доц. Балабанова от кожната клиника на Александровска болница. Много я хвалят тази доцентка, пък ще видим.

# 14
  • Мнения: 1 243
Moя приятелка преди няколко години си махна голяма бенка, релефна/или и аз нз как да се изразя/ от носа. При това не при специалист, а при един възрастен човек - химик, Каменов мисля му беше фамилията. След нея и други приятели се възползваха - кой на лицето, кой на шията, кой по тялото. Засега да чухнем на дърво, никой от тях не е имал проблеми.
Морска, ако твоята обаче расте, по-добре се обърни първо към специалист  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт