Дъждобран за количка??

  • 4 314
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 619
Мами искам да ви питам  знаете ли дали универсалните дъждобрани дето се продават стават на всички  модели колички? И на какви цени са?
Ако решаш да купя мисля да го ползвам за количка musty
http://www.mutsy.nl/products/4rider/options
Мислете ли че ще стане????

# 1
  • Мнения: 1 672
да определено ще стане за тази количка  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 44 049
Има универсални, даже в два размера, обикновенните бертони и сие са около 9-10 лв, но бързо се късат, аз си купих в последствие и на ABC DESIGN беше около 18-20 лв...не помня...

# 3
  • Мнения: 1 763
Ами дъждобранът всъщност е найлон с лепенки, все ще го нагласиш така, че да не се мокри детето. Количката ви е страхотна  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 335
И ние сме с Бертони,става за всякакви коли4ки-9 лв.го вземахме,за сега е здрав Wink

# 5
  • Мнения: 14 486
а що не си вземеш оригиналния към количката - продават го отделно и е много скъп ли?

# 6
  • Мнения: 1 619
Ами 68 лв е и ми се вижда скъпичко   Thinking  за това обмислям вариянта с универсален.

# 7
  • Мнения: 741
Има ги в Хиполенд,около 8-10 лв

# 8
  • Мнения: 14 486
интересно ми е колко струва mutsy-то, само информативно питам, аз имам друга количка, но тази щеше да ми е следващия избор, много е готина

# 9
  • Мнения: 121
Моята количка е  CANGAROO VICTORIA.
В момента я ползвам като кош и обикновенния дъждобран на Бертони я покрива напълно.  PeaceСтруваше 9-10лв.
До момента три пороя е издържал, няколко по- леки препръсквания и е цял...  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 153
За Mutsy 4rider има опция за дъждобран от 19 лв, който със сигурност пасва - предложиха ми го в магазин Палавници, в Младост. Адресът им е в сайта на Mutsy. И аз не мисля да дам 68 лв за дъждобран Laughing Sunglasses

# 11
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
количката е доста скъпа. при това положение заслужава ли си да се спестят 60 лв? все пак оригиналните неща са конструирани за модела и т.н. струва ми се глупаво да восиш количка за стотици лева и да се скъпиш за 60... newsm78

# 12
  • Мнения: 14 486
количката е доста скъпа. при това положение заслужава ли си да се спестят 60 лв? все пак оригиналните неща са конструирани за модела и т.н. струва ми се глупаво да восиш количка за стотици лева и да се скъпиш за 60... newsm78

така е.
но от друга страна като е скъпа защо дъждобрана не е включен в цената, ми го продават отделно.
на стоке комплекта си е с два дъждобрана, тях не ги продават отделно.
но пък стоке май излиза почти два пъти по-скъпо от муцито

# 13
  • Мнения: 1 153
количката е доста скъпа. при това положение заслужава ли си да се спестят 60 лв? все пак оригиналните неща са конструирани за модела и т.н. струва ми се глупаво да восиш количка за стотици лева и да се скъпиш за 60... newsm78
Парите за количката ги давам заради нейните качества, не защото ме сърбят ръцете да харча. И при положение, че дъждобранът от 19 лв си върши работа би било излишна гъзария да дам 70 лв, пък и върху него няма лого, та и гъзария не е даже Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 843
Вземи си обикновен дъждобран. Едно е да дадеш пари за количка друго е за ушит найлон.  А като ги гледам с какви отвори ги правят скъпарските се чудя с каква идея е бил дизайнера. То са ципове по средата на дъждобрана , лепки които по-голямо дете е разлепило и вече е с мокра коса /то се бори да се промуши ти да стои на сухо .........../. Ползвам от 1 година дъждобран или на бертони или на чиполино/ идея нямам/ не е мръднал. Има отвори от двете страни / малки дупки / да влиза въздух, малката  и с разперени ръце пак не се мокри....... с две думи чуден е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт