Забавна тоалетна хартия

  • 6 472
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
за самотните занимания  Laughing
какъв ли би могъл да бъде един следващ ъпгрейд на гъзпапира?!

# 1
  • Мнения: 2 448
E, сега вече всички ще четем в тоалетната!  Joy

# 2
  • Мнения: 231
Аз пък съм не съм виждала такава, колко струва Laughing

# 3
# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Идейно Crazy

# 5
  • Мнения: 2 401
 Laughing то идейно, ама вие бихте ли си  търкали гъза с омастилена хартийка? Аз - тц.  Naughty  Laughing

# 6
  • Мнения: 12 648
Откриха Америка. Едно време, като нямаше тоал. хартия и се бършехме с вестници,а. Да не ви казвам какви книги съм намирала в селска тоалетна. Направо си я свих.

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
виждам, че продуктът е купен от Варна Laughing. след обяд отивам да търся въпросното квартално магазинче Crazy

# 8
  • Мнения: 9 865
Изгъзица. Буквално.

# 9
  • Мнения: 502
  Не ми се отваря нещо? newsm78Какво представлява?Живо ме интересува... Laughing

  А,видях го... hahaha

# 10
  • Мнения: 152
Ето как можем да накараме хората да четат. Сега трябва да издадат "Война и мир" (примерно).

# 11
  • София
  • Мнения: 4 736
Има и с картинки разни  Laughing В Джъмбо знам,че продават.

# 12
  • Мнения: 502
   Видях че има възможност за рекламиране върху тази хартия.Какви ли са тарифите на квадратен сантиметър? Laughing

# 13
  • Мнения: 9 865
Когато чичо ми беше командир на застава и прекарвах летата си там,
на чист въздух и девствена природа, във войнишката (всъщност единствена) тоалетна, поради недостиг на тоалетна хартия се употребяваха книги от някогашната библиотека на заставата, то не беше Ана Каренина, Война и мир, Марксистко-ленинска философия... Ей, хубави времена бяха, четеше се.

# 14
  • Мнения: 2 018
Ле-ле няма да мога вече да се вредя в тоалетната!  Crazy
Но си има и хубава страна - няма периодически да вадя един куп книги и вестници от там - който влиза си носи по нещо за четене! Трупат върху огледалото и никой не си ги прибира.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт