СПЕШНА ЖИВОТОСПАСЯВАЩА ПОМОЩ ЗА БРЕМЕННА И ДЕТЕТО Й В USA!

  • 3 812
  • 49
  •   1
Отговори
  • Между два живота
  • Мнения: 132
ПРИВЕТ! ПУСКАМ ТЕМАТА С УБЕЖДЕНИЕТО, ЧЕ ОБЕДИНЕНИТЕ СИЛИ НА МНОГО ХОРА МОГАТ ДА ВЪРШАТ ЧУДЕСА!

Спешно трябва да се изпрати (до няколко дни) животоспасяващо лекарство (което е вид хранителна добавка) на бременна и бебето й от България в АМЕРИКА. Ако не стигне до тях навреме бебето се губи, а рискът за майката е огромен. DHL, FedEX, UPS, TNT не могат да свършат това.
Моля, ако някой знае за някого, който ще пътува за USA тези дни нека пише.


ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ОТКЛИКНАЛИТЕ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО!
  bouquet

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 01:29 от Tatti

# 1
  • Мнения: 2 818
Писах на мейла.

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много странно ми се вижда това... коя е тази хранителна добавка, която е първо - животоспасяваща (и ще спаси умиращо бебе!) и второ - не може да се намери в САЩ, но я има в БГ Shocked И защо обикновените служби за пратки да не могат да го направят - доколкото съм запозната, майките в чужбина редовно ги ползват Rolling Eyes
Не искам да съм груба и майката с бебето имат пълното ми съчувствие, но това ми изглежда изключително странна практика. Предвид всичко, което може да се сложи в шишенце с "животоспасяваща хранителна добавка" аз изключително много бих се поколебала да се замесвам в такава ситуация (моя колежка получи 10 години затвор в Гърция заради това, че се съгласи да пренесе пакетче на гаджето си грък, в което се оказаха наркотици - така че оправдано съм много подозрителна към такива молби).

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Много странно ми се вижда това... коя е тази хранителна добавка, която е първо - животоспасяваща (и ще спаси умиращо бебе!) и второ - не може да се намери в САЩ, но я има в БГ Shocked И защо обикновените служби за пратки да не могат да го направят - доколкото съм запозната, майките в чужбина редовно ги ползват Rolling Eyes
Не искам да съм груба и майката с бебето имат пълното ми съчувствие, но това ми изглежда изключително странна практика. Предвид всичко, което може да се сложи в шишенце с "животоспасяваща хранителна добавка" аз изключително много бих се поколебала да се замесвам в такава ситуация (моя колежка получи 10 години затвор в Гърция заради това, че се съгласи да пренесе пакетче на гаджето си грък, в което се оказаха наркотици - така че оправдано съм много подозрителна към такива молби).
Абсолютно подкрепям,аз също останах доста изумена от животоспасяващата хранителна добавка Whistling

# 4
  • Мнения: 2 334
Странна работа  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 512
Много странно ми се струва това нещо за животоспасяваща хранителна добавка   newsm78.Да беше лекарство да, ама това...А и още по-странно да я има в България, а в Америка не.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Rajana, напиши името на това чудо поне, че след последните коментари едва ли някой ще се навие.

# 7
  • Мнения: 4 784
Напълно подкрепям постовете на hedra и *Pukanka* . Нека разберем поне името на въпросната добавка, щом е животоспасяваща, може да помогне и на други хора...

# 8
  • Мнения: 518
Надявам се тази тема де не е някакъв ловец на наивници! Tired

# 9
  • Мнения: 931
Rajana, напиши името на това чудо поне, че след последните коментари едва ли някой ще се навие.

Права си .
Малко повече информация няма да е излишна,ако искаш наистина да ти отговорят хора и да не са мнителни повечето

# 10
  • Мнения: 1 919
Цитат
DHL, FedEX, UPS, TNT не могат да свършат това
защо да не могат да свършат това? newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
DHL, FedEX, UPS, TNT не могат да свършат това
защо да не могат да свършат това? newsm78

Аз ще ти кажа защо. Ами защото за Щатите е забранено изпращането по пощи и куриерски фирми на лекарства и хранителни добавки. Авторката сигурно има идея някой да внесе тази добавка под предлог че е за лично ползване.Така става наистина, стига да не е нещо забранено и да си има съответното разрешително за износ от МЗ.

# 12
  • Мнения: 1 919
мерси Пуканка сега разбрах защо...ами ако тази хранителна добавка е за БРЕМЕНИ а я носи мъж как ще докаже, че е бременен....дано авторката поясни и ако може да помогнем.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 576
мерси Пуканка сега разбрах защо...ами ако тази хранителна добавка е за БРЕМЕНИ а я носи мъж как ще докаже, че е бременен....дано авторката поясни и ако може да помогнем.

Незнам. Но при всички положения явно наистина е нещо важно,защото помислете, ама наркотици там си има достатъчно и е смешно да мислим,че авторката има за цел да накара някой да изнася подобни от тука  до там. Освен това говори за бременна и бебче, така че да не ставаме гадни. Самата аз бих помогнала, но не познавам никой който да пътува нататъка тези дни. Съвета ми обаче е ,който ще го прави, да се обади на производителя на тази добавка, да иска спешно сертификат на тази добавка и да не тръгва без такъв.

# 14
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
[Но при всички положения явно наистина е нещо важно,защото помислете, ама наркотици там си има достатъчно и е смешно да мислим,че авторката има за цел да накара някой да изнася подобни от тука  до там.
Не леж ти на това ушенце - то и в БГ си има достатъчно наркотици, няма нужда някой да си внася за лично ползване отвън, ама се прави и току потънал някой от желание да услужи на познат Rolling Eyes Изобщо нямам предвид, че авторката на съобщението има такива намерения (нито пък че който и да е в случая има нещо общо с наркотици точно - нагоре дадох просто пример, че понякога нещата изобщо не са безобидни, а има и различни други субстанции и вещества, които са забранени за внос и износ) - доколкото схващам, и авторката го прави с желанието да услужи на някой трети, така че нещата са бая замазани.
Пък и критична животоспасяваща хранителна добавка... абсурдно звучи като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт