Препоръчайте ми добър Bed and breakfast в София

  • 763
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
един не много близък познат, възрастен англичанин, ще идва в София и иска да му резервирам нещо такова.
В Англия това са малки семейни хотелчета на приемливи цени.
Не мога да му взема хостел, защото е на години човекът, ако и да ходи да пътешества. Някъде малък апартамент да се дава за седмица време под наем?
Нямам идея.

# 1
  • Мнения: 154
Апартаментът под наем няма да ти предложи Bed & Breakfast. Легло със закуска предлага абсолютно всеки хотел. Такъв семеен тип хотели има в подножието на Витоша. В Симеоново например. В хотел "Жасмин" B&B беше около 50 лв. преди.

# 2
  • Мнения: 5 255
Виж линковете в тази тема

# 3
  • Мнения: 126
Имам позната в хотел 5 звезди и знам че правят отстъпки за този сезон. Ако има бюджет от около 100 евро на вечер със закуска - пиши ми на лични и ще ти дам координати.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Подкрепям предложението за "Жасмин". Не съм била в стаите, но ресторантите им са чудесни!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Подкрепям предложението за "Жасмин". Не съм била в стаите, но ресторантите им са чудесни!

И стаите им са добри, а за условията, които предлагат, хотелът не е скъп. Обаче си е неудобно за чужденец, дошъл да види София, особено ако е без кола. Все пак е доста отдалечено и може да се окаже, че парите, които е дал за транспорт надвишават тези, които би дал за хотел в и около центъра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт