Мразите ли ги?

  • 3 155
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Седя си тука, midsummer e... народа празнува със семействата си, а аз сама клеча пред компютъра и си мисля къде бях по това време миналата година, какво правех... подобни.
Мисля си и за бившия, за какво голямо нищожество се оказа, за колко много мъка ми е причинил... и за какви са чувствата ми към него...
Омраза? Любов? Обич? Що ли изпитвам към него... не знам.

А вие? Наясно ли сте с чувствата си към бившите? Мразите ли ги или са ви напълно безразлични?

# 1
  • Мнения: 6 472
В началото го мразех! Ауууу само колко мнооого го мразех smile3511 Ма сега вече ми е толкоз безразличен, че повече няма на къде Whistling Но ми бяха необходими 2 години, за да престана да го мразя и да го третирам, като вид мека мебел.

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Уф... никога не е късно някой да те разочарова, за съжаление Close. А в твоя случай направо ти се възхищавам на силата на духа, добре е, че я имаш.

От собствения ми горчив опит - този, когото имаш основания да мразиш, ти става безразличен тогава, когато в живота ти се появи някой друг, който си струва - пътят до това е много труден и дълъг обаче. В началото е най-тежко, но не унивай.. слънцето все пак изгрява  Flowers Rose някой ден

# 3
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз в началото го мразех бешеме яд и на мен самата за грешката която бях допуснала  #2gunfire ..но после ми мина и сега ми толкова безралично че няма накаде  Laughing, хич не се затормозявам с неговата личност Mr. Green

# 4
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вече не-отначало беше смесено чувство-остатъци от обич и обида,после дойде омразата,сега безразличие премесено със съжаление newsm11Добре, че преодолях гнева си -прикотка вече отгледаните и пораснали момчета при себе си с пари и лъскава фасада и не ги пуска да идват тук!Но от толкова примери и случаи в живота съм разбрала,че живеещите в лъжа,подлост,двуличие и грандомания-един ден си получават заслуженото по един или друг начин!Да е жив и здрав smile3533

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
мама мразеше баща ми, страхуваще се. И аз прихванах нейната омраза. Сега тя вече не изпитва нищо, но май продължава да се страхува. А за мен баща ми все едно никога не е съществувал - нито обич, нито омраза, "един непознат"

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
На моменти го мразя,на моменти го сьжалявам,на моменти...........................все ми е тази.Но оби4 сьс сигурност не е останала ,само 4уството да си загубил неЩо ,заради ,което си прекарал 5 години от живота си, и което страшно много си оби4ал.
4уството ,4е някой ,който те е оби4ал ве4е го няма и сега неговата оби4 се е превьрнала в неЩо сьвсем друго.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хм с риск да ви досадя - дами, понякога и аз го МРАЗЯЯЯЯЯ особено сега дебеличка, с ревящо хлапи, в жегата, сама, с чентите в зъби и количката пред мен... дори и с него-  много често си сама с детето! просто си спомнете колко често сами сте се оправяли и с него наоколо!
жената винаги е пре..на /много ви моля простете ми грубия език ама наистина така се чувствам/ - само дето в някои случаи поне дете получава в края  Wink
може би имате едно предимство - можете да сте безразлични към бившия - докато настоящия винаги е виновен  Wink
ЛЕко лято и повече положителнти емоции!

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
хм с риск да ви досадя - дами, понякога и аз го МРАЗЯЯЯЯЯ особено сега дебеличка, с ревящо хлапи, в жегата, сама, с чентите в зъби и количката пред мен... дори и с него-  много често си сама с детето! просто си спомнете колко често сами сте се оправяли и с него наоколо!
жената винаги е пре..на /много ви моля простете ми грубия език ама наистина така се чувствам/ - само дето в някои случаи поне дете получава в края  Wink
може би имате едно предимство - можете да сте безразлични към бившия - докато настоящия винаги е виновен  Wink
ЛЕко лято и повече положителнти емоции!
ИзобЩо не ни досаждаш даже,4е то това все едно аз сьм го писала.............и се 4удя.......заЩо пьк не се разделихме с моя хубавец ,докато носих кьсите поли4ки........а сега то4но ,като сьм с 30 килограма отгоре и кьси поли само си сьнувам.
Мила не си преебана ,само  си помисли!Ти си жена,той мьж ,ти можеш да забремееш той не ,ти можеш да усетиш 4овешкия живот в теб ,той не.Ти можеш всяка ве4ер да лягаш в леглото(в твоя слу4ай) знаейки ,4е детето е до теб (или при теб),а той не може .
Като ти стане кофти сеЩай се, за мен  bouquet не си сама ,препологам ,4е никой не е искал да се стигне до там докьдето сме сега,но.............тук сме ..........
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде ако се сетиш за мен ,Ще те 4ерпя едно кафе,4е нали и за мен някой трябва да се сеЩа Laughing

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Споко Вал, сещаме се за теб. Нали за това си направихме наш форум, за да се сещаме една за друга и да си помагаме, поне морално.
А по темата, колкото и тъпо да звучи, това говедо което в момента си развява някои части с друга мацка, и се живее живота, пусто не мога да го намразя. Все още го обичам и все още много ме боли, и ми липсва. Е те това ако не е мазохизъм, здраве му кажи  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 289
Апатично ми е чувството към него.... на моменти/такива каквито catnadeen описва/ , за да ми олекне му се обаждам и си изливам яда върху него, затварям тела, малко рев и съм като нова  Sunglasses

# 11
  • Popovo
  • Мнения: 571
В началото незнаех какво изпитвам. Яд, разочарование,обич, болка и омраза май всичко на куп. Сега вече нищо едно голямоо нищо ,но  когато видя колко много сина ми иска да ги види и му липсва, а онзи не се сеща да се обади го намразвам отново и всеки път се питам дали може да те е яд на накого толкова много,  че да  няма накъде повече и всеки път откривам че мога и още и още.

# 12
  • Мнения: 1 533
За мразене, не, защото нямам излишни чувства за хабене по него вече, пък било то и омразни. Обаче зверски ме дразни на моменти #Cussing out Идва ми да го пребия от бой!
Пресен пример, щерка ми си проби езика преди няколко месеца. Оттогава той е сърдит и нито й се обажда, нито издръжка /за 2 ДВЕ!!! деца, от които само едно с пробит език/ праща. Два три пъти тя му звъня да му казва че й трябват пари за туй онуй. Той отговаря - категорично не ме занимавайте с каквото и да било, докато обицата не се махне!
Голям тарикат!!!!!!!!!!!!!! Ами то много изгодно да й се сърди още две-три години и тя вече няма да има нужда от помощ от него. Значи няма да се интересува това дете живо ли е здраво ли е, има ли нужда от нещо...Ами че и синът ми ако си пробие нещо утре-вдругиден, тя неговата съвсем песен става! Остава и аз да й се разсърдя и да си стяга багажа и докат' не махне обицата да не се прибира.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Момичета, обнадеждавате ме.....Аз лично съм в етапа на дивата омраза и само като си помисля, че но някакъв повод ще се виждаме (а това е доста често заради малката) и меко казано побеснявам!  Twisted Evil
Все още не мога да преодолея болката, обидата и унижението. Още по-тежко става, когато новата изгора го търси по телефона, докато той е при малката. Не по-добро е положението по празниците и рождените дни на общите ни приятели. Тогава единият ходи, другият - не! Не бих понесла в една омпания да съм с новата девойка! #2gunfire
Но като чета тук вие ми давата надежда, че идва ерата на безразличието! Очаквам я с нетърпение! Peace

# 14
  • Мнения: 1 533
Моргана, това е естествения ход на нещата, няма как иначе да бъде. Просто ти трябва още малко време, скоро няма да ти дреме дали една или три изгори има!

Общи условия

Активация на акаунт