Най-щастливата баба

  • 1 320
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
 newsm44 clean Здравейте , искам да се похваля. Имам внучка на 4,5г. и внук  на 2 г.от двете ми дъщери. През месеците февруари и март чакам още 2 внучета съответно от двете. Не можете да си представите какви чувства изпитах след като знаех, че голямата ще има бебе през февруари и малката ми каза че термина и е през март.Хем се зарадвах много , хем зная че ще ми е трудно и на мен.Живеем съвсем на близо и постоянно съм им в помощ и сега. Зная че няма да ги оставя и за напред.Само Господ да ги пази и да сме живи и здрави  , ще помагаме.Желая същия късмет на всички който желаят моя .Пожелавам на голямата:stork-boy:на малката stork-girl

# 1
  • Мнения: 356
Страхотно,бабо!!!!!!Да са ти здрави внучетата и само положителни емоции и любов да внасят в дома ви!

# 2
  • Мнения: 245
Дай боже , много баби като тебе с твоето щастие.
Да са ти живи и здрави много да те радват!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 475
Браво, браво! Какви хубави новини! Да са ви живи и здрави и щерките и внуците, само хубави емоции да имате! Стискаме палци всичко да мине добре и да се радвате на два бебока съвсем скоро, а за гледането - ще ги изгледате!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 795
Нищо по-хубаво от това, да са живи и здрави и всичко да мине като по вода  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 276
Страхотно е, че има баби като вас....то, добре че са бабите - да са живи и здрави, без тях сме на никъде.

Пожелавам здрави пролетни бебоци и много сили- ще са необходими с толкова много и обичани внучета!

Общи условия

Активация на акаунт