Зачервяване след кола маска на лице..ПОМОЩ!!

  • 15 214
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
Попринцип си махам мустачето при коята козметичка и съм доволна..има леко зачервяване но то бързо минава..гадно е че някои път се появяват пъпки но няма как.Та така де понеже сега съм в чужбина и няма как да ходя да ми го маха и си взех кола маска на Личия ми препоръчаха.и вчера преди да си легна си направих.малко зор но после и с пинсетата ги махнах.много се зачерви и го намазах с малко от лавандула защото знам че действа успокояващо.и така спах.днес станах пак е зачервено мн.кажете какво да правя ..  Cry Cry
единствения плюс е че нямам пъпки след колата маска.но това зачервяванееееее...  #Crazy #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 554
щях да ти предложа крем здраве,но ти не си в бг,при мен помага Peace

# 2
  • Мнения: 1 699
Може  да не ти понас точно тази марка ленти.аз ползвам на Стреп и съм доволна сякаш.С нищо не се мажа после само с кърпичките за почистване които са към лентите.
Както е казала Морска ако ти се намира крем здраве  Peace или някакъв студен компрес можеш да направиш или успокояваща маска Peace

# 3
  • Мнения: 2 111
На мен и от Личия и от Стреп са ми се появявали такива зачервявания. Единият път мазах с крем "Здраве" и след два дни се махнаха.

# 4
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 578
И на мен Личия ми действа ужасно...преди години си бях правла кола с нея и не искам да си спомням как ми се зачеви после.

# 5
  • София
  • Мнения: 202
Просто,ако си минавала няколко пъти на едно и също място си си отлепила кожата и затова ти е останало зачервяването,а после ще почне и да ти се бели там кожата.Купи си от аптека нещо от типа на сулфатиацол мас и се мажи след епилацията newsm51

# 6
  • Мнения: 37
Не съм правила тази процедура, но имам едно като вода, точно с успокояващ ефект. Беше ми предписано от кожен лекар и помага за всичко. Правят го по рецепта в аптеките, но след като не си в България...
Мисля, че резенче краставица ще успокои кожата ти или студен компрес от лайка.  Wink

# 7
  • Мнения: 16
Лайката или розова вода предполагам ,че ще ти помогнат,но и аз съм за крем "Здраве". Попринцип в моя слагам малко зехтин и наистина съм много доволна  ,преди години се бях обринала там и това ми помогна. Wink

# 8
  • Мнения: 1 691
ами имам крем Здраве и даже не мога да видя дали още имам зачервено защото цял ден седя намазана с тоя крем #Crazy.А мисля че наистина се е олющила кожата от повторното отлепяне но нямаше как,отпървия път не се махнана никакви косми.
Уф ей сега преди да легна ще се мажа пак и се надявам до утре да мине че цял ден имам работа и  Shocked.. без коментар ако е червено още  Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 202
Следващия път преди да започнеш епилацията,затопли лентичката между ръцете си и ще захваща по-добре косъмчетата,когато не е достатъчно мека не хваща.Аз също си махам с Лиция и нямам проблеми  newsm10

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
единствения плюс е че нямам пъпки след колата маска.... 

На мен пъпките ми се появяваха на 2-3 ден след колата  Confused докато я ползвах. Слагах Сулфатиецол на пудра. И вече минах на пинсета, че от всякакви лентички се обривам и зачервявам.

# 11
  • Мнения: 18
Може да опиташ с термална вода

# 12
  • Мнения: 1 691
кфо е сулфатиацол на мас или на пудра
и термална вода незнам кфо е  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 232
след кола-маска на триъгълник и аз си слагам Здраве или Бочко, но за лицето не се препоръчва-така ми нареди козметичката!
пробвай с Топоцин (това е пудра). струва около 2-2.50 лв. тук в БГ. доколкото знам това е антибиотик.
и аз все се каня да си ги махам сама, ама все не се усмолявам, та като ходя в салона козметичката с едно памуче ми слага от него и нямам никакви проблеми.
сестра ми сама си ги маха и съответно сама си слага топоцина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт