Рожден ден

  • 3 788
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте на всички майки тук.
Нова съм във форума, незнам дали това е правилният раздел,в който трябва да пусна тема, но много съжелявам.Много се притеснявам, ако не е за тук, преместете я.
Та така проблема ми е следния.
Имам 2 дъщери и 1 син (обичкам си ги адски много).Синът ми е на 12, а малката дъщеря на 7 годинки. Голямата дъщеря след 2 седмици и половина на 1-ви септември има рожден ден става на 15.Голям проблем.В момента е на една такава възраст, че и тя не знае какво иска.Много ми е трудно.Ика да кани около 30-35 деца, което е още по-голям проблем за мен, защото не знам къде ще ги побираме. Постоянно водиме разговори с нея и аз, и баща й за рождения й ден и най- вече за бройката на децата, но тя се възпротивява и почва да ни обеснява, че всички нейни приятели правели такива големи рожденни дни, с много деца. Просто нямам си на идея къде да го празнуваме тази година и какъв подарък да й измислим.
За това се обръщам към вас, надявам се , че ще ми помогнете и ще ми дадете вашите предложения за цялостната подготовка за рожденият ден.
Благодаря Ви предварително!
Чакам вашите предложения.

ПП. Относно подаръка..има си толкова много неща вече, че с баща и сме в голяма мисъл какво да й подарим. Това й е 15-ят рожден дан, не е годишнина, но пак е кръгло число и искаме да е нещо по-голямо и по-специално.
Подаръци от сорта на GSM, mp4, колело, PSP (или нещо такова беще миналата година незнам, тя си го избра) , козметики и бижута е отрупана от всякъде... така, че нямам си и идея за подарък

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 14:59 от Шушиту

# 1
  • Мнения: 47 981
Толкова голямо дете...може би нещо като Ариел театър, помещението е голямо, с възможност за детска дискотека, клоуни, фокуси и др. подобни newsm78

# 2
Толкова голямо дете...може би нещо като Ариел театър, помещението е голямо, с възможност за детска дискотека, клоуни, фокуси и др. подобни newsm78

Големи сме вече за такова нещо  Thinking newsm78

# 3
  • Мнения: 1 134
Наеми някакво семпло заведение с нещо като куверт - като така ще контролираш и алкохола, и евентуалната сума. На тази възраст, според мен нямат нужда от други хора, които да им осигуряват забавленията. Малко музика и малко свобода са ок.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 819
Ако си от София можеш да ги заведеш на Костенски водопад, до СИ банк има едно заведение, не му помня името, но една приятелка направи рождения ден на 15-годишната си дъщеря там и беше много доволна.
А друго готино място е Парти център на НДК. Намира се до един от страничните входове, на входа на р-т Форум. Наемат DJ, кетеринг и става супер купон. Бях на един такъв рожден ден.

# 5
  • Мнения: 68
Наеми някакво семпло заведение ...
И аз затова гласувам.
Пък и питай нея - тези рожденни дни, на които е била, къде са били, от колко до колко часа, какво е имало за ядене и т.н.
И вече ти решаваш какво приемаш и какво не ...
Но чак пък да им организираш всичко с игри и забавления ...
Намалете бройката до 30 дечица. Още от началото да минат сервитьорите и да кажат "Покажете си личните карти" и тъй като те са на 15 (тоест нямат 18) да им кажат, че не могат да поръчват алкохол, само бира ...
Всъщност ако обикновено си пият "децата" това едва ли
ще помогне, а ще почнат да се възмощават, че е много тъпо, как е избрала това тъпо заведение и т.н. Тоест зависи - вие си ги познавате и вие си знаете какво и до колко позволявате.
 Подарък може да е и самото празненство - ще си изкара страхотно с нейни приятели, както си искат, ще знае, че сте и позволили, защото много го иска, ще е доволна  ... пък и сумата накрая няма да е особено малка.
Може да и вземете някакво животно. (ако обича, вече вие си я познавате) Пък и дрехи/обувки/бижута едва ли ще и дойдат в повече. Щом си има всичко и няма някаква специална мечта, значи едва ли ще намерите точно по-голям и по-специален подарък за 15тия и рожден ден. Догодина ще са 16, ще е по-голяма, може би с други приятели/интереси ... още по-специален рожден ден ще бъде ... да ви е жива и здрава!   bouquet

# 6
  • Мнения: 22 427
И моят съвет е да изберете малко заведение и да отпразнува там. Уточнете куверт, без алкохол, предупредете и персонала, че лицата нямат 18г и да не сервират ако някой пожелае.

За подарък, може да изберете някакво украшение, стилно, красиво, златно, сребърно. Също така в ПИБ имат и колекционерски монети с висока стойност, а това е нещо ценно и за спомен.

# 7
Благодаря ви на всички, които са отговорили, благодаря ви много! Heart Eyes
Ние с нея говорихме и решихме да е някакво заведение, в което да са си само те и да става купон.Спорихме доста за алкохола..
Сега остава да видим кое да е това заведение и къакъв да е подаръка newsm78

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 184
Можеш да й подариш карта за банкомат има програма на ДСК за подрастващи за такива карти. Също и ваучер за някой от по-големите магазини или за спа процедури, фитнес. Ако харесва да рисува интересно е голям статив и комплект за рисуване. Аз съм подарявала хамак - люлка тип"кресло" и се оформи страхотен етно кът с големи възглавници. Очакваме продължение и много да Ви радва.

# 9
  • Мнения: 331
Към подаръка и един правописен речник....

# 10
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ако не е късно вече, и ако става въпрос за София, мога да ви препоръчам една дискотека на пазара "Иван Вазов". Казва се "Анел", до нея има и бинго, но не са свързани. До към 7- 8 часа вечер може да се резервира без външни хора и да се определи куверт. Има си ди джей, обстановката си е като истинска дискотека, но има контрол върху консумацията. Мисля, че ще ти свърши добра работа.  Peace

# 11
  • Мнения: 10
Подкрепям bloomnicer за диско-клуб Анел. И двете ми дъщери са празнували там и сме много доволни.

# 12
А тази въпросна дискотека Анел,тя нощна ли е?Смисъл децата има ли възможност да стоят и след 12 часа ?

# 13
  • Мнения: 1 103
Какво стана с купона ?Как мина всико разкажете ?

# 14
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
А тази въпросна дискотека Анел,тя нощна ли е?Смисъл децата има ли възможност да стоят и след 12 часа ?
Тази дискотека работи до 6-7 часа за партита за рождени дни и е с предварителна резервация. През това време не се допускат външни лица. А след 8 или 10 часа /не знам точно/ си работи като нормална такава и може да си ходи, който си иска. Тогава е подходащо за по-големи- след 16-18 г според мен. До колко часа през нощта работи... нямам идея.

Общи условия

Активация на акаунт