изтупване с Рейнбоу

  • 2 614
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте,
търся възможност за изтупване на легла с Рейнбоу - зная че имат такава опция тези прахосмукачки.
Бихте ли ми препоръчали къде мога да намеря такава услуга?

# 1
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Не пишеш от кой град си?! newsm78

# 2
  • Мнения: 1 629
А може ли някой да ме светне кво е това Рейнбоу? Щото си изпрах дивана собственоръчно и после реших да видя вие как си ги перете и пишеше за това, ама не обясняват какво е???

# 3
  • Мнения: 1 176
Dai4eto,Rainbow e система за почистване с доста функции.Чисти,пере,тупа,мие и т.н.Някои й казват прахосмукачка,но това си е направо кръвна обида за тези ,които я притежават.За съжаление в България е скъпа.Ето това е http://www.goodvac.com/RAINBOWmain.htm
sofianski,има фирми,които почистват с Рейнбоу.Можеш и да поразпиташ за хора,които имат такава машина и почистват на познати,срещу заплащане.Ще останеш доволна,сигурна съм.

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Извинявам се на авторката ,че ще използвам темата,но ако някой може да ми даде координати за Пловдив на такава фирма или частно лице,по възможност не много скъпо,че имам нужда от професионално почистване на холова гарнитура.Опитах се сама да почистя фотьойла,но не става.

# 5
  • Мнения: 243
Aз тук от форумите съм взела телефона на една жена, която почиства с Reinbow по домовете.  Виках я вкъщи заради един много мръсен диван. Изпра го доста добре.
Давам нейните координати - Галя 0896 605 140 -  за София

# 6
  • Мнения: 231
Ние имаме Reinbow, но не чистим чужди домове LaughingНа времето беше доста скъпа 3000лв, сега незнам как е....

# 7
  • Мнения: 1 629
Са е около 2000 Wink пак не е малко!

Eclat Мерси за инфото Wink

# 8
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Са е около 2000 Wink пак не е малко!

Eclat Мерси за инфото Wink
2000 какво newsm78  ,лева,евро,долари???

# 9
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Сега разгледах подробно сайта,който е дала Еклат Thinking
Да разбирам ли,че в щатите тази система струва от 350 до1200 $  newsm78 и ,и доколкото разбрах тази от 1200 има включена и тупалка към всичко останало Thinking
Моля,ако някой може да даде допълнителни подробности по сайта,да сподели Praynig

# 10
  • Мнения: 231
Преди тази система се разпространяваше чрез дистрибутори, дойдоха да ни направят демонстрация в къщи и така я купихме.Но пък си заслужава всеки лев, мен ако ме питаш! Желязна е направо, вече повече от 10 години я ползваме и не е мръднала, а пък за времето си тогава беше уникална, още ги нямаше тия перящи прахосмукачки за по 200-300лв,а наскоро ми казаха че трябва да занеса нашата на профилактика и само помчната на филтрите била към 200лв Rolling EyesМисля че за Пловдив мога да изровя някакви кординати,ако се интересувате Thinking

# 11
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
То май във всеки град има дистрибутори за разпостранение,но като гледам американския сайт,цената е  #Crazy  спрямо България

# 12
  • Мнения: 1 629
Евро Евро Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 176
Сега разгледах подробно сайта,който е дала Еклат Thinking
Да разбирам ли,че в щатите тази система струва от 350 до1200 $  newsm78
Да,това са цените.За съжаление,в Северна Америка е в пъти по-евтина,отколкото е в Бг.
Преди няколко месеца имаше тема за Rainbow в подфорум Нашият дом,който се интересува,може да прегледа мненията там.Ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63358.0 Дано съм била полезна.

# 14
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Леле мале ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт