Откъде да купя детски очила за плуване?

  • 3 535
  • 12
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Мили майчета, препоръчайте ми магазини в София, откъдето мога да купя детски очила за плуване!Ако има някоя марка, която да ми дадете...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Като марка харесвам Speedo, нямаме опит с други марки.
Би трябвало да ги има в повечето спортни магазини, аз лично съм виждала в мола на Стамболийски, а нашите ги купих в най-близкия магазин за играчки - жената доставя стоки по поръчка, нямаше нужда да се мотая да търся.

# 2
  • Oslo
  • Мнения: 659
В Метро има(виждала съм в Бургас) , няколко марки, от 10 до 30 лв.

# 3
# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Страхотни сте, мили СтелиЯни,Jarrita и mam@!
Не предполагах, че толкова бързо ще ми помогнете!
Мнооого Ви благодаря!  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От Пикадили купихме нашите.

# 6
  • Мнения: 8 999
В момента - във всички спортни магазини, в магазини за детски играчки и със сигурност в Комсед - в отдела за надувки.

# 7
  • Мнения: 417
Speedo-мола на Стамболийски

# 8
  • Мнения: 698
Във всички по- големи басейни в София продават бански и очила. Детски също. Но през август може и да са в профилактика. Интересното е, че скоро видях, че се предлагат и плувни очила с диоптър. До + - 6. Поръчват се в Германия и ставали за 48 часа. Може би и другаде ги има, но аз ги видях в една оптика на "Витоша", близо до южния парк. Стори ми се много хубаво за дечица, които носят по-голям диоптър.

# 9
  • Мнения: 2 700
Само не купувай евтини. Stop За по-сигурно ги купи от магазин към басейн (в Спартак има) или от спортен, но не и такъв за играчки, Пикадили или по-общи магазини.

# 10
  • Мнения: 2 960
От Пикадили купихме нашите.
и аз.щерката е доволна и плува с тях като истинска русалка!!!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От Мола.
И в Спидо и в другия спортен магазин има.

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Едно огроомно благодаря на всички мами,  които ми дадоха полезен съвет  bouquetЩе се съобразя с вашите препоръки!

Общи условия

Активация на акаунт